מגזין

בתיאבון. (צילום: יח"צ)

נשנושי השבוע: פיצה ב-15 שקלים ושוקולד בטעמים מוכרים

תודו שהתגעגעתם ושהבטן כבר נדבקה לכם לגב

 דורון פרידמן   |   08/10/2018  |    |    | 

פיצה כמעט חינם

אומנם לא נשנוש חדש אלא יותר מבצע סופר-שווה, אבל בכל זאת: אם תגיעו לסניפי דומינוס פיצה עד סוף החודש, תוכלו להתארגן בהם על פיצה אישית ב-15 שקלים בלבד. זה ממש משתלם, ותמיד אמרנו שעיגולים עדיפים על משולשים (במיוחד כשיש עליהם גבינה מותכת). שימו לב: אומנם מקבלים את הפיצות מהסניף בטייק אוויי, אבל אפשר להזמין אותן רק דרך האפליקציה והאתר של הרשת.

מדד הבייגלה: 4/5

יח"צ

 

אצבעות מארחות

אצבעות שוקולד הפרה של עלית הושפעו כנראה מסוכות, והחליטו "לארח" כמה מותגים אהובים במהדורה מוגבלת. התוצאה: אצבעות פרה מוווו-שלמות בטעמי טורטית (הכי שווה!), טעמי ורבע לשבע, שהן לגמרי נשנושי השבוע שלנו. יש מצב שאפילו נשנושי החודש.

מדד הבייגלה: 5/5

יח"צ

ליים מבעבע

שופרסל מוסיפה משקה בטעם דיאט ליים לסדרת המשקאות המוגזים שלה, שהושקה לפני כשנה. הוא לא רע, אבל קשה לנו לקבוע אם הוא טעים יותר מהמתחרים. עכשיו תגידו חמש פעמים מהר ובקול רם "שופרסל השיקה משקה לפני שנה", בלי להתבלבל. כל הכבוד, אתם גדולים.

מדד הבייגלה: 3/5

יח"צ

גבינה בתנור

בשאיפה להפוך את החטיפים שאנחנו אוכלים לקצת פחות לא בריאים בלי להתפשר על הטעם שלהם, יצאו שני טעמים חדשים – ואפויים – של צ'יטוס קראנץ': גבינה וברביקיו. יש בהם כ-45% פחות שומן בהשוואה לצ'יטוס קראנץ' הרגיל, אבל המרקם עדיין קראנצ'י לגמרי (אם כי קצת פחות טעים, אי אפשר להכחיש).

מדד הבייגלה: 3/5

יח"צ

שוקו-קרמל-וניל-קפה

אנחנו בדרך כלל נמנעים מכתיבה על קפסולות למכונות קפה, אבל לא יכולנו להתעלם מסדרת הקפסולות החדשה של קפה ג'ו בטעמי שוקולד, וניל וקרמל, שהופכות את הקפה להרבה יותר מעניין ואפילו לסוג של משקה קינוח מתוק ומושלם ליום סגרירי. עכשיו רק צריך שיגיעו הימים הסגריריים והכול יהיה בסדר.

מדד הבייגלה: 4/5

יח"צ

לחם ללא גלוטן

האם לחם ללא גלוטן יכול להיות, אתם יודעים, טעים? אם הייתם שואלים אותנו את השאלה הזו עד לאחרונה אז היינו עונים שאין מצב, אבל אחרי שניסינו את המאפים ללא גלוטן של המותג Schar, אז התשובה אחרת לגמרי. המאפים האלה, שמבוססים על עמילן תירס ומוצעים בשני סוגים שמזכירים לחם לבן ולחם דגנים, פשוט טעימים – במיוחד אם מורחים עליהם משהו (ריבה, גבינה, הכל הולך). ברור שהם לא מתחרים בלחם אמיתי, אבל כל מי שנמנע מאכילת גלוטן לא יתאכזב. חוץ מזה, המוצרים מגיעים באריזות ואקום אישיות ששומרות על טריות, כך שבקלות אפשר לשים אותם בתיק ולקחת לבית הספר.

מדד הבייגלה: 4/5

יח"צ

לבריאות, לולי

עכשיו זה רשמי: לולי הפך לחלק בלתי נפרד מהמערכת שלנו, והוא נושא בתואר המחייב "עורך פינת חטיפי הכלבים, יועץ קולינרי וכתף פרוותית להישען עליה בזמנים קשים". החבר'ה מחברת ביופט ביקשו מלולי להתנסות בחטיפי ווימזיס (Whimzees) החדשים לכלבים, שאמורים לשמור על בריאות השיניים שלו, לרענן לו את הנשימה ולדאוג שהחניכיים שלו יישארו בריאות, וכמו שאתם רואים בתמונה – הוא תפס בעלות על כל החבילה וסירב להרפות. כנראה שהיה לו טעים.

מדד הבייגלה: הב הב

אלבום פרטי