מגזין

תראו איזה מתוק הברביקיו! (צילום: יח"צ)

נשנושי השבוע: ברביקיו מתוק, פרה בלונדינית וגמדים בדרכים

מצמצנו והשקית נגמרה!

 דורון פרידמן   |   22/10/2018  |    |    | 

מה קורה, אח'שלנו?

סדרת אח של ביסלי (חטיפים שמבוססים על תירס במקום על חיטה) מתחדשת בטעם שהפתיע אותנו לגמרי והשיג את תואר "נשנוש השבוע" שלנו בלי למצמץ. הברביקיו המתוק פשוט מעולה, אבל התבאסנו שהיו בשקית רק 60 גרם, כי כשאנחנו מצמצנו השקית התרוקנה לגמרי. היי, לא יפה לקחת כשאנחנו לא מסתכלים!

מדד האום נום נום: 5/5

יח"צ

דאבל בלונדי

שוקולד בלונדי הוא טעם נרכש, ואנחנו מבינים שלא כולם מתים על שוקולד לבן עם טוויסט קרמלי. ובכל זאת, עלית מציגה שני טעמי בלונדי חדשים: קרמל (בתוספת שברי עוגיות קרמל סטייל לוטוס), ופולי קקאו (בתוספת שברי פולי קקאו). הקרמל היה נחמד מאוד, אבל הקקאו התגלה כדי מריר ופחות מוצלח לדעתנו.

מדד האום נום נום:

בלונדי קרמל: 4/5

בלונדי פולי קקאו: 3/5

יח"צ

 שקים של סוכריות

למקרה שאתם חייבים להתארגן על כמות אדירה של סוכריות על מקל בטעמים פחות שגרתיים כמו קולה, לימונדה, תפוח וענבים – כרמית בדיוק השיקה מארזים ענקיים של סוכריות על מקל בטעמים האלה, עם 120 סוכריות חביבות בכל שקית. זה בסדר, הן יחזיקו מעמד למשלוחי המנות של פורים.

מדד האום נום נום: 3/5

יח"צ

 תשכחו מכפיות

מודים, גם אנחנו אוהבים גמדים ועדיין מנשנשים אותם מדי פעם. מה כבר יכול להיות רע בגבינה לבנה עם מחית פרי? עדיף על יוגורטים ומעדנים מפוצצים בסוכר, זה בטוח. החיסרון היחיד בהם הוא שמבאס לאכול אותם מחוץ לבית כי צריך להיסחב עם כפית, אבל שטראוס פותרת את הבעיה הזו עם "גמדים לדרך" – גמדים שמגיעים בשקיות שלוק ומוצעים בטעמי תפוח-בננה, תות ותות-בננה. רעיון גאוני!

מדד האום נום נום: 4/5

יח"צ

 90 בום

פייבר ווואן (Fiber One) הוא מותג חטיפי אנרגיה די איכותי, שיוצא עכשיו בשני טעמים חדשים ומקפיצים: פופקורן וחמאת בוטנים ופופקורן עם בייגלה ושוקולד חלב. הם מוצלחים מאוד ובכל חטיף יש מקסימום 90 קלוריות, כך שבכלל מדובר בשיחוק (אם כי כל חטיף שוקל 21 גרם, שזה פחות מחטיפי אנרגיה אחרים).

מדד האום נום נום: 4/5

יח"צ