סטייליש

#סטיילס_בסטייליש (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

בנעלי עקב ועם לק על הציפורניים: הארי סטיילס במסר חשוב

שכחו מכל הגדרות המגדר שאתם מכירים, הארי כאן בשביל להפריך הכל, בדרך הכי אופנתית שיש

 נועם גורביץ'   |   29/11/2017  |    |    | 

זה לא סוד שהארי סטיילס הוא מהגברים הטרנדים והשיקים ביותר שקיימים כרגע על הפלנטה - הוא פתח את סיבוב ההופעות שלו בהצהרה אופנתית ועם מסר מעצים, הופיע באירוע מרגש עם חליפה בלתי נשכחת, ולנצח נזכור את הופעת הבכורה שלו, בה הוא שבר את כללי המגדר עם חליפה בצבע ורוד פוקסיה. אם אתם חושבים שהוא מתכוון להאט, חשבו שוב, כי אתמול הוא הופיע בטקס פרסי ARIA באאוטפיט שגרם לכל האינטרנט לדבר עליו.

אימג'בנק/Gettyimages

שם את ה"סטייל" בסטיילס

הארי הגיע לטקס הפרסים באוסטרליה בשביל להופיע ולקבל את פרס "האמן האוניברסלי של השנה", והוא דאג שאף אחד לא יישאר אדיש לסטייל שלו - הוא לבש חליפת שני חלקים בפרינט אתני סגול מבריק, טבעות כסופות ענקיות על האצבעות, מגפוני עקב בצבע זהב ולק שחור על הידיים. רגע, מה?! כן, קראתם נכון - מגפוני עקב ולק. הזמר ממש לא נכנע לכללים שהחברה מכתיבה והוא בוחר בסטיילינג כביכול נשי, אבל הכי רוקנרול שיש. מישהו אמר שמריחת לק זה לנשים בלבד? סטיילס פה בשביל להפריך את זה; גברים לא נועלים נעלי עקב? הצחקתם אותו!

אימג'בנק/Gettyimages

סליחה, מאיפה הנעליים?

הארי סטיילס לא נכנע לתכתיבי החברה ומוכיח לנו פעם אחר פעם שהוא יתלבש איך שהוא רוצה, ישיר מה שהוא רוצה ועדיין יהיה מהזמרים הגדולים בעולם ואייקון אופנה. אומנם ניכר שהוא משקיע בכל לוק, אך נראה שהוא יחסית אדיש לבחירות האופנתיות שלו ואין לו צורך להסביר אותן, הוא לובש דברים שהוא אוהב ומרגיש איתם בנוח ונותן לכולנו השראה להיות מי שאנחנו - אנשים מגניבים בחליפות סגולות. מראיינים רבים מנסים להתקיל אותו בשאלות לגבי זהותו המינית, והכל רק בגלל האופן בו הוא מתלבש, אבל הוא מסביר לכולם שלא צריך לקחת הכל כל כך ברצינות, לפעמים נעליים עם עקב קטן הן רק נעליים. הרגשתם את זה? כן, משב רוח של אהבה עצמית חלף פה הרגע. אז בואו נלמד קצת מהארי סטיילס, ונאהב את עצמנו כמו שאנחנו אוהבים קיווי (הבנתם?).