ראשי

(מתוך: Instagram)

נעים להכיר: האפליקציה שתהפוך את התמונות שלכם ליצירות אמנות

תחזיקו חזק, אתם הולכים להתאהב ובגדול.

 ראש אחד   |   26/07/2016  |    |    | 

 

כבר מיצינו את הפילטרים של הסנאפצ'ט (בינינו, כמה סלפי עם אוזניים של כלב אפשר לעשות?) וחרשנו על כל הפילטרים של האינסטגרם (ולמען האמת, אפילו קצת נמאס לנו מהם). מזל שבדיוק נכנסה לחיינו התמכרות חדשה.

 

לכל אחד מאיתנו יש את האפליקציה האהובה עליו לעריכת תמונות, והשוני בין תוכנות העריכה המגוונות של המפעילים הסלולריים (אנדרואיד וiOS) הוא עצום. מכורי האייפון מכירים מצוין את VSCO, ואלה עם הגלקסי חורשים על Snapseed. אבל מה עם אפליקציה שווה באמת לשני המפעילים? הגיעה הישועה!

 

 

משתמשי האייפון ודאי כבר מכירים את האפליקציה המדוברת, ועכשיו הגיע הזמן שמשתמשי האנדרואיד יתאהבו גם כן: הכירו את פריזמה (Prisma), אפליקציה שתהפוך את התמונות שלכם ליצירות אמנות. לעומת אינסטגרם, ש"מניחה" שכבה נוספת של פילטר מעל התמונה הקיימת, פריזמה "מציירת" את התמונה מחדש ממש כשם שאמן היה מצייר תמונה. #וואו

 

התוצאה: מדהימה. מודים, לא כל הפילטרים עובדים כמו שצריך על כל תמונה, אבל כשפילטר נכון מוצא את דרכו לתמונה מגניבה - התוצאה מרהיבה. יאללה, אנחנו כבר התמכרנו.

 

 

 

A photo posted by Prisma Official (@prisma) on

 

 

 

 

 

A photo posted by Mr. elli (@uelli) on

 

 

 

A photo posted by Look at Prisma (@prisma_look) on

 

 

 

 

יש לציין שהאפליקציה באנדרואיד עדיין סובלת מכמה באגים, למשל זמן המתנה ממושך ליצירת תמונה ועוד תקלות שמשתמשים דיווחו עליהן. אנחנו מקווים שהבעיות ייפתרו בקרוב ושהתמונות של כולנו יהפכו ליצירות אמנות. 

 

 

וכן, גם בנות המערכת החליטו להשתעשע עם האפליקציה:

 

 

 

קבלו את נועם, עורכת האופנה שלנו! נועם גורביץ', עורכת האופנה שלנו. אינה טוקר, עורכת האתר שלנו אינה טוקר, עורכת האתר שלנו אריאלה אביר, עורכת הבידור שלנו אריאלה אביר, עורכת הבידור שלנו

 

 

PRISMA - מי כבר הוריד את האפליקציה?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)