בידור

אתה מדבר אלינו? (קרדיט: giphy.com)

נמסנו: פטריק דמפסי נזכר בימי "האנטומיה של גריי" וחושף מהו הפרק האהוב עליו

לא, יש יותר מושלם ממנו?

 ראש אחד   |   07/09/2016  |    |    | 

 

 

יש לנו וידוי מביך: אנחנו יכולים להסתכל על הגיפים של מקדרימי במשך יותר מדי זמן. וידוי מביך מס' 2: כשאנחנו מסתכלים עליהם, אנחנו מחזיקים את הלב חזק-חזק ונאנחים כאילו אנחנו דודות במסיבת בת מצווה. יופי, שמחים שהוצאנו את זה מהמערכת. נשמח אם תשתפו סיפורים דומים כדי שנפסיק להרגיש פתטיים.

 

 

 

 

לכן אתם בוודאי מבינים כמה התרגשנו לשמוע את מה שיש לפטריק דמפסי להגיד על ימיו ב"האנטומיה של גריי". פטריק השתתף בריאיון לייב בפייסבוק כחלק ממסע קידום סרטו החדש "ברידג'ט ג'ונס בייבי", והוא נשאל מהו הפרק האהוב העליו. התשובה שלו המיסה אותנו:

 

"קשה לבחור, היו יותר מ-250 פרקים... אני חייב להגיד שהאהוב עליי הוא כנראה הפיילוט, כי לא ידענו מה הולך לקרות והייתה תחושה של גילוי. בפעם הראשונה שראיתי את הפרק הזה חשבתי שהמוזיקה הייתה נפלאה ושאיזה כיף לי שאני חלק מצוות כל כך חזק ומיוחד".

 

בנוסף דיבר פטריק על מותו של דרק ואמר שהוא חושב שיש אנשים שעוד לא התגברו על המוות הזה (אהם, אהם). עוד הוא סיפר כי אנשים כל הזמן מבקשים ממנו לחזור לסדרה, אך "לצערי הוא נפטר" היא התשובה הנחרצת שלו לבקשה הזאת. #אל_תגיד_ככה 

 

אחח, פטריק... בבקשה תמשיך לדבר על "האנטומיה". חוץ מזה, אתה לגמרי יכול לחזור בתור רוח רפאים או משהו כזה (אם דני דוקט עשה את זה, גם אתה יכול). 

 

 

 

 

LOVE - מראה, מראה שעל הקיר, היש גברים כמו דרק גם בחיים האמיתיים? 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)