בידור

מחזיקים לך אצבעות, ניק. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ניק ג'ונאס ושחקן "סטריינג'ר טי'נגס" מתחרים על תפקיד חדש

רמז: מדובר בגיבור על קרוב לבאטמן. מאוד קרוב

 עמרי ויסמן   |   06/12/2017  |    |    | 

לאט אבל בטוח, ניק ג'ונאס מבסס את עצמו כשחקן לגיטימי, ולא כסתם זמר פופ צעיר שהחליט יום אחד לחלטר מול המצלמה. אחרי שהוכיח את עצמו בתפקידים בסדרת הדרמה "ממלכה" וב"מלכות הצעקה", בסוף החודש נראה את ניק בשובר הקופות ההוליוודי הראשון שלו – סרט ההרפתקאות "ג'ומנג'י: שורדים בג'ונגל". אף שהשחקן מגלם בסרט תפקיד משני של מעין מדריך טיולים (כשתצפו בסרט, תבינו), הוא בכל זאת קיבל פוסטר סולו משלו – כבוד ששמור בדרך כלל לכוכבים ראשיים בלבד.

יח"צ

אבל ניק שלנו לא מסתפק רק בתפקידי משנה בשוברי קופות, אלא מכוון הרבה יותר גבוה – תפקיד ראשי בסרט קומיקס שכולם ידברו עליו! על פי הדיווחים, ג'ונאס שם עין על הדמות של נייטווינג (Nightwing), גיבור-על של DC שצפוי להגיע לקולנוע בשנים הקרובות בסרט משלו. הקטע הוא שג'ונאס מתמודד על התפקיד נגד השחקן העולה דקרי מונטגומרי, שאולי תזהו אותו כבילי מהעונה השנייה של "סטריינג'ר ט'ינגז". אנחנו מאחלים בהצלחה לשני הצדדים.

יח"צ

ועוד משהו מעניין על נייטווינג: זהותו האמיתית של גיבור העל האפל הזה היא דיק גרייסון. אם השם הזה נשמע לכם מוכר אז אתם צודקים – מדובר בדיוק באותו דיק גרייסון שהיה בצעירותו רובין, עוזרו של באטמן וחבר בצוות הטיטאנים. כשדיק התבגר הוא החליט שנמאס לו להיות רק "עוזר של" והוא החליף את זהותו לזו של נייטווינג. וכן, גם מדובר בדיוק באותו דיק גרייסון / רובין שברנטון ת'ווייטס יגלם בסדרת הטיטאנים החדשה והלא מצויירת של DC, שעליה סיפרנו לכם לפני כמה ימים. איזה עולם קטן.