סטייליש

(צילום: Shutterstock)

ניסינו שלושה טיפים של יוטיובריות איפור וזה מה שקרה

אתם תחליטו - מושלם או מוגזם?

 ראש אחד   |   15/07/2016  |    |    | 

 

לכל מכורת איפור אמיתית יש את הסודות שלה; המסקרה האהובה עליה, האודם שהכי מחמיא לה והמייקאפ שהכי מתאים לסוג העור שלה. אבל מה בנוגע לסודות אמיתיים, כאלה ששווה לחלוק עם מכורות איפור אחרות? אנחנו מתכוונים לסודות שחוסכים לנו כסף וזמן ובעיקר - גורמים לאיפור שלנו להיראות מושלם! 

 

אחרי שהעברנו שעות בצפייה אינטנסיבית בסרטוני סודות האיפור שרצים ביוטיוב, הבאנו לכם שלושה טיפים וכמובן שניסינו אותם כדי לוודא: מה מושלם ומה מוגזם?

 

1. ניקיון מברשות וספוגיות (ביוטי בלנדרים)
עולם האיפור השתנה לחלוטין מאז שהביוטי בלנדרים למיניהם נכנסו לחיינו. הספוגית הקטנה עוזרת לנו להניח את המייקאפ והקונסילר על הפנים בצורה מדהימה וחלקה. אבל מה קורה כשצריך לנקות את הספוגיות הקטנות והחמודות? כמובן שיש סבונים מקצועיים לניקיון הספוגיות, אבל ברחבי הרשת רצים טיפים רבים אחרים. אחד מהם, למשל, ממליץ לחמם את הספוגית במיקרוגל ואז להשרות בשמן תינוקות, בסבון פשוט של בתי מלון או בסבון כלים.

 

בדקנו ומצאנו:

לאחר שחיטאנו את הביוטי בלנדר במיקרוגל, השתמשנו בסבון כלים לניקוי הספוגית, וזה לגמרי עבד! מפתיע לגלות שהספוגית מתנקה לאחר שמשפשפים לתוכה בעדינות סבון כלים, אבל אנחנו בהחלט לא נתווכח עם מה שטוב לכיס שלנו. #מושלם

 

לפני... לפני... איכס ואחרי! כמו חדש. (צילום: עומר טסל) ואחרי! כמו חדש

 

מייקלה מסבירה על תהליך הניקוי באופן יסודי וברור:

https://www.youtube.com/watch?v=WOT26xdfSKk

 

 

2. אודם בתור סומק

אם אין לכן סומק בתיק האיפור, אך עדיין מתחשק לכן מראה בובתי ועדין מבלי להוציא עוד כסף, הטריק הבא נועד עבורכן. באמצעות כל שפתון אדום קלאסי תוכלו ליצור את המראה הסמוק. פשוט מרחו מעט מאוד אודם על גב כף היד ובאמצעות מברשת, או אפילו בעזרת האצבעות, טפחו וערבבו בעדינות ישירות על הלחיים עד להשגת המראה הרצוי.

 

בדקנו ומצאנו:

 

כל עוד לא משתמשים ביותר מדי אודם ומקפידים לערבב את הצבע בעדינות ובסבלנות על הלחיים, אין סיבה שהטריק לא יעבוד! אפשר לשחק עם הטריק ולהשתמש בשפתונים בגוונים שונים. תתחדשו, יש לכן סומק חדש. #מושלם

 

אודם קלאסי+מברשת פשוטה = סומק! (צילום: נועם גורביץ') אודם קלאסי + מברשת פשוטה = סומק!

 

ורוניקה מדגימה בחינניות את הסומק החדש שלה:

 

https://www.youtube.com/watch?v=rx9m7cbfyAI

 

 

3. אשליית ריסים מלאכותיים

לפעמים בא לנו להשתגע קצת עם האיפור ולהשקיע במראה חגיגי במיוחד. אמנם טרנד הריסים המלאכותיים שטף את העולם, אך נדמה שאצלנו בישראל הוא פחות תפס. אפשר להשיג ריסים מלאכותיים בחנויות האיפור, אך אם בא לכן לנסות את המראה באופן חד-פעמי, כל שתצטרכו זה מסקרה, טלק או פודרה ומקל אוזניים. אז איך יוצרים את אשליית הריסים המלאכותיים? מתחילים במריחת שכבה רגילה של מסקרה, ולפני שהיא מספיקה להתייבש מניחים על הריסים מעט מהטלק או מהפודרה כך שיידבקו לריסים. לאחר מכן מורחים שכבה שנייה של מסקרה, ואם יש צורך - גם שלישית. זהו, יש לכן ריסים מלאכותיים בלי לקנות ריסים מלאכותיים!

 

בדקנו ומצאנו:

 

התוצאה קצת גבשושית ולא הכי מקצועית. אולי אם נתאזר בסבלנות ונבצע את הפעולות לאט ובעדינות, נצליח להשיג תוצאה טובה יותר. ובכל מקרה, זה עניין של טעם, אבל אנחנו באופן אישי לא מתים על ריסים מלאכותיים. #מוגזם

 

תוצאה קצת גבשושית. (צילום: עומר טסל) תוצאה קצת גבשושית

 

ניקול סקייס מנסה את הטריק בעצמה ואפילו מרוצה מהתוצאה:

https://www.youtube.com/watch?v=yRVirUsOguo

 

 

 

BEAUTY HACKS - מהן הטיפים שאתן הכי אוהבות?

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)