סלבס

ביי ביי כרבולת בלונדינית, היה לנו לעונג (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

נייל הורן צבע את השיער שלו (שוב), ואנחנו פשוט מתים על זה

מאז התספורת של הארי סטיילס לא ראינו מהפך כל כך דרמטי!

 עומר טסל   |   29/01/2017  |    |    | 

 

 

נייל הורן ירה את יריית הפתיחה לקריירת הסולו החדשה שלו - שנראית מבטיחה מדי - כששחרר לאוויר העולם את הסינגל הבוגר והרומנטי This Town, וכעת נדמה שהוא עושה מהלך נוסף כדי לשנות את תדמית הילד המתוק שדבקה בו בתקופת וואן דיירקשן. "תקופת וואן דיירקשן"... לא, הכי לא הספדנו את התקופה הזו עכשיו. #דיירקשנים_בלב

 

ואיך אנחנו יודעים את זה? בתקופת הלהקה התהדר נייל בתספורת בלונד מחומצן, ששיוותה לזמר לוק שובב ואפילו ילדותי מעט. בכל זאת, כשוואן דיירקשן הורכבו במהלך תחרות הכישרונות "אקס פקטור" אי אז ב-2010, נייל היה נער בן 16. היום נייל שלנו הוא בחור בן 23, ולאחר שצבע את שיערו לחום בהיר לכבוד הקליפ של הסינגל החדש, הוא החליט ללכת על כל הקופה.

 

נייל פקד את תצוגות האופנה בשבוע האופנה בפריז (בכל זאת, אושיית בידור כמו נייל חייבת הזמנה לתצוגות השוות ביותר!) והשיק צבע שיער חדש ובוגר יותר. אין שום זכר לבלונד או לצבע החום הבהיר: נייל ברונטי לחלוטין! פתאום הזמר נראה לנו בוגר מתמיד, ולמען האמת, אנחנו מתים על זה! 

 

סקרנים? קבלו את נייל בתסרוקת החדשה:

 

 

 (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) אוי, נייל, אל תהיה נבוך! תן לנו לראות מה עשית (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) או, עכשיו אתה רציני! אהבנו. מאוד (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

אחח, הבנים גדלים כל כך מהר... בכל מקרה, נייל, מה הטלפון של הספר שלך? זאין צריך לעשות שורשים והוא יודה לך מאוד.

 

 

 

 

 

מה דעתכם על השיער החדש של נייל?