סלבס

איך אפשר לכעוס עליך עם חיוך כזה? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

נייל הורן במסר לסיימון קאוול: "בבקשה אל תשנא אותי!"

ואפילו יש לנו חדשות טובות בנוגע לסינגל החדש של הזמר...

 עומר טסל   |   08/05/2017  |    |    | 

 

בעודנו מנסים להירגע מההופעה המושלמת של ג'סטין ביבר (וואו, וואו, וואו!) זכינו לקבל קצת חדשות מחברנו הטוב נייל הורן! מה ניש, נייל? איטס בין אה לונג טיים! למעלה מחצי שנה עברה מאז שחרר הזמר את סינגל הבכורה שלו שכבש את כולנו, This Town, ועכשיו אנחנו זוכים למוזיקה חדשה בתוספת קצת דרמות, כי בכל זאת, אי אפשר בלי.

 

בריאיון מלא וחושפני למגזין "דה סאן" סיפר נייל למה בחר לעזוב את חברת ההקלטות של סיימון קאוול, שופט "אקס פקטור" האגדי שהרכיב את וואן דיירקשן בתכנית הכישרונות. "אני מקווה שהוא לא שונא אותי", אמר נייל. "היינו קרובים מאוד לסיימון לאורך השנים וחווינו הצלחה גדולה יחד. אבל הרגשתי שאני צריך התחלה חדשה". אאוץ', כפי שאנחנו מכירים את סיימון הדרמטי, הוא בוודאי לא לקח את החדשות בקלות. נייל אף הוסיף שכשוואן דיירקשן יחזרו לפעילות (מתי זה קורה, אגב???) הם בוודאי ימשיכו עם חברת ההקלטות של סיימון.

 

אז בזמן שאתם מנסים להבין אם יש דרמות בין סיימון לנייל (זה בסדר, גם אנחנו עוד לא ממש בטוחים), כדאי שתדעו שהסינגל החדש והמדובר של נייל, Slow Hands, עתיד לצאת היום! הישארו מעודכנים, ונדאג לשתף אתכם בסינגל ברגע שיצא. בלי לחץ, אנחנו בכלל לא מתרגשים בטירוף.

 

 

 

 

 

סתאאאם, מי מתרגש כמונו?