בידור

נראים מודאגים, לא? (צילום: יח"צ)

ניוז פלאש: נחשף פוסטר הסרט האחרון בסדרת "הרץ במבוך"

וגם: הנוקמים שוברים שיאים והארלי קווין תוקפת מכל הכיוונים

 עמרי ויסמן   |   05/12/2017  |    |    | 

* אל תגידו לנו ששכחתם ש"הרץ במבוך: תרופת המוות" יוצא בחודש הבא. ואם באמת שכחתם, אנחנו כאן כדי להזכיר לכם שהפרק האחרון בטרילוגיית האקשן והפנטזיה עם דילן או'בריאן יגיע אלינו בסוף ינואר, כשנה אחרי מועד היציאה המקורי שלו (כזכור, או'בריאן נפצע קשה על סט הצילומים ולכן יציאת הסרט נדחתה). לקראת ההשקה שחררו אולפני פוקס, מפיקי הסרט, צמד פוסטרים חדשים של "תרופת המוות", ואנחנו גאים להציג אותם בפניכם. החבר'ה נראים די מודאגים, לא? אולי הם הלכו לאיבוד?

יח"צ

יח"צ

* זה היה צפוי, הגיוני ומתבקש, ועכשיו זה גם רשמי: הטריילר הראשון של "הנוקמים: מלחמת האינסוף", המשכון הקומיקס שיגיע אלינו בקיץ הבא, הוא הטריילר הנצפה ביותר בכל הזמנים. ב-24 השעות הראשונות מאז שחרורו בסוף שבוע שעבר, גרף הטריילר כ-230 מיליון צפיות, שיא היסטורי שמשאיר הרחק מאחור את 197 מיליון הצפיות המסכנות שהטריילר של להיט האימה "זה" הערים כמה חודשים לפניו (לא מדובר רק בצפיות ביוטיוב, אלא בצפיות באינטרנט בכלל). בנוסף, סקר שערכה חברת פיזיולוגי, המתמחה במחקרים בנושאי מדיה חברתית, קבע מהו הקטע / הנושא הכי מדובר בטריילר של "מלחמת האינסוף" בימים הראשונים לאחר שחרורו. תתפלאו, לא מדובר ברגע שבו ת'ור פוגש לראשונה את שומרי הגלקסיה ולא בהגעתו של נבל-העל ת'אנוס לכדור הארץ, אלא בזקן החדש של קפטן אמריקה, שזכה ליותר מפי ארבעה איזכורי רשת מהקטעים האחרים בטריילר. התרשמו בעצמכם:

 

* טוב, אנחנו כבר מבולבלים לגמרי. מרגו רובי המהממת, שמככבת בימים אלה בדרמה "להתראות כריסטופר רובין", אמרה שהיא עובדת על סרט חדש של הארלי קווין – דמות נבלית הקומיקס שהיא גילמה ב"יחידת המתאבדים" וגנבה איתה את ההצגה. למה אנחנו מבולבלים? כי בפעם האחרונה שספרנו, הארלי צפויה להופיע בלפחות שלושה סרטים ("יחידת המתאבדים 2", "הג'וקר והארלי" וסרט נוסף שיאחד דמויות נשיות מעולם הקומיקס של DC) וסדרת אנימציה אחת (שתשודר בשירות הסטרימינג של DC). אז לאיזה סרט מרגו מתכוונת? תאמינו או לא, אבל מדובר בסרט רביעי (!), שאותו רובי מפתחת בעצמה. "קשה לי לדבר על זה כי זה חסוי, אבל אני עובדת על ספין-אוף נוסף להארלי קווין, סרט שעדיין לא הוכרז רשמית אבל לא בא על חשבון הסרטים האחרים", הסבירה השחקנית. לדעתנו היא צריכה קצת להרגיע, כי עד כמה שאנחנו אוהבים את מרגו ואת הארלי, יש כזה דבר שנקרא "חשיפת יתר".

יח"צ