בידור

"מה הם יודעים?" (צילום: Netflix)

ניוז פלאש: יש לנו פרטים חדשים על סדרת הבת של "ריברדייל"

וגם: רובין יוצא מהצל (של באטמן) ו"סטריינג'ר ט'ינגס 3" מתחילה להתגלגל

 עמרי ויסמן   |   03/12/2017  |    |    | 

מעניין. The Chilling Adventures of Sabrina, הספין-אוף של "ריברדייל" בכיכובה של סברינה המכשפה הצעירה, ישודר בסופו של דבר בנטפליקס ולא בערוץ ה-CW, שבו משודרת סדרת האם. מעבר לכך, לאור ההצלחה הגדולה של "ריברדייל", המפיקים של "סברינה" לא הסתפקו בעונה אחת אלא הזמינו מהיוצרים שתי עונות שיצולמו בזו אחר זו. חוץ מזה, עצם העובדה שהסדרה החדשה תוצע בלעדית בנטפליקס, שירות שמושפע פחות מעניינים כמו צנזורה טלוויזיונית, אפשר להעריך ש"סברינה", תהיה סדרה אפלה ומצמררת במיוחד – כן, אפילו יותר מ"ריברדייל" ומחיי המערכת שלנו.

יח"צ חו"ל

כבר המון זמן שאנחנו מדברים על העונה השלישית של "סטריינג'ר ט'ינגס", מעלים השערות מה יקרה בה, מלקטים פיסות מידע אקראיות וחולמים על דמגורגונים, אבל שכחנו דבר אחד חשוב: אף שהאחים דאפר, יוצרי סדרת הלהיט של נטפליקס, אמרו שמתחשק להם להפיק לפחות ארבע עונות של " סטריינג'ר ט'ינגס ", נטפליקס עצמה לא אישרה את התכנית שלהם ולמעשה – עדיין לא הכריזה על העונה החדשה, לפחות עד ליום שישי האחרון. החדשות הטובות הן שענקית הסטרימינג הזמינה בסוף השבוע את העונה השלישית באופן רשמי, סופי ומוחלט, ונתנה לאחים דאפר אור ירוק להתחיל לעבוד. עכשיו באמת אפשר לישון בשקט. עד שיבואו החלומות על הדמגורגונים, כמובן.

יח"צ חו"ל

פייר? השחקן האוסטרלי ברנטון ת'ווייטס לא כל כך מימש את הפונטציאל שלו, ועצם העובדה שאחנו צריכים להזכיר לכם שהוא כיכב בסרטים (לא מוצלחים במיוחד, חייבים להודות) כמו "המעניק", "מלחמת האלים" ו"שודדי הקאריביים: נקמתו של סלזאר" מדברת בעד עצמה. הבחור לא הפך לדילן אובריאן / רוברט פטינסון / ג'וש הצ'רסון החדש, וקשה להאמין שכעת, בגיל 28, הוא יהפוך לכוכב-על שיחזיק שוברי קופות הוליוודיים על גבו.

אז מה עושים במקום להופיע בסרטי קולנוע? עוברים לטלוויזיה, שם העסק הרבה יותר נגיש והאפשרויות רבות יותר. בקיצור, קבלו תמונה ראשנוה של ת'ווייטס כגיבור העל הצעיר רובין (הסיידקיק הנאמן של באטמן, כן?). ברנטון הצטרף לצוות כוכבי Titans, גרסה בוגרת יותר ולא מצויירת של "הטיטאנים הצעירים", שתושק בקרוב בפלטפורמת הסטרימינג החדשה של DC קומיקס. בסדרה החדשה, רובין כבר לא משתרך אחרי איש העטלף אלא מנהיג בעצמו את הטיטאנים המתבגרים. באמת הגיע הזמן שהוא ייקח את עצמו בידיים.

יח"צ חו"ל