בידור

(ערפד) חי וקיים. מורביוס (צילום: יח"צ)

ניוז פלאש: זהו האנטי-גיבור מבית מארוול שמקבל סרט משלו

וגם: "ליגת הצדק" עושה בושות והארי סטיילס חוזר להצגות נוספות

 עמרי ויסמן   |   21/11/2017  |    |    | 

רואים את הבחור הסימפטי הזה בתמונה? קוראים לו מורביוס. הוא מה שנקרא "ערפד חי", כלומר בן אנוש (ומדען דגול, לא פחות) שסובל מתסמינים ערפדיים, ולא ערפד אמיתי. מיודענו מורביוס הוא אנטי-גיבור מבית מארוול, שלא פעם נלחם נגד – ולצדו של – ספיידרמן בין דפי הקומיקס, וכעת דווח שהוא גם ייככב בסרט משלו שיתרחש בעולם הקולנועי של ספיידרמן – אך לא ידוע אם טום הולנד יקפוץ להגיד שלום כאיש העכביש. דרך אגב, מורביוס הוא לא החצי-נבל היחיד של מארוול שיקבל בקרוב סרט משלו. גם ונום, אולי יריבו הכי מפורסם של ספיידרמן, יגיע לקולנוע בשנה הבאה.

אימג'בנק/Gettyimages

יקפוץ לבקר? טום הולנד

אופסי. זה היה באוויר כבר כמה ימים, אבל עכשיו זה רשמי: "ליגת הצדק", מה שעל הנייר היה אמור להיות אחד משוברי הקופות הגדולים של השנה ואף בכל הזמנים, לא עמד בציפיות וגרף בסוף השבוע הראשון שלו על המסכים בארצות הברית 96 מיליון דולר בלבד – כמה עשרות מיליוני דולרים ממה שסרט בקנה מידה כזה אמור להרוויח! אז נכון ש-96 מיליון דולר זה לא כסף קטן והסרט לקח בקלות את המקום הראשון במצעד האמריקאי, אבל אסור לשכוח שמדובר פה במפגש פסגה היסטורי של כל גיבורי-העל מבית DC קומיקס, בעוד ש"תור: ראגנארוק", למשל, סרט הקומיקס הכי חדש מבית מארוול שיצא לפני כשלושה שבועות בלבד ובו מככב רק גיבור אחד (טוב, מקסימום שניים, אם מחשיבים את תפקיד המשנה של הענק), גרף 122 מיליון דולר בסוף השבוע הראשון שלו בצפון אמריקה. יופי, אבל מה המסקנות מהפדיחה הזו? בואו נגיד ככה: הפתיחה המאכזבת והביקורות הפושרות עשויות לחרוץ את גורלו של "ליגת הצדק 2" – שיש מצב שבכלל לא יופק! מצד שני, במקביל להשקת "ליגת הצדק" דווח כי מועד יציאתו של "וונדר וומן 2" הוקדם בחודש וחצי – מה-13 בדצמבר 2019 ל-1 בנובמבר של אותה שנה. אז מצד אחד נחמד לגלות שאולפני DC לפחות נותנים אמון בגל גדות, אבל מצד שני זה גם ככה יוצא עוד שנתיים אז באסה.

יח"צ

יורדים ליגה? 

 

שמעתם על הסרט החדש של הארי סטיילס – "דנקרק"? זהו סרט מלחמתי מפעים של הבמאי המוערך כריסטופר נולאן ו... לא, לא התבלבלנו. לאור ההצלחה המדהימה של "דנקרק" בקיץ האחרון, הסרט יופץ שוב לבתי הקולנוע בחודש הבא למספר שבועות. התזמון אינו מקרי, שכן בקרוב צפויים להכריז על המועמדים לטקס פרסי האוסקר הקרוב, ואין ספק ש"דנקרק" עשוי להיות מועמד מוביל בקטגוריות הצילום, הסאונד, העריכה והבימוי, אז נולאן והמפיקים פשוט רוצים לרענן את זכרונות אנשי האקדמיה – ואולי להרוויח עוד כמה מיליונים על הדרך. אחלה, אבל אנחנו מייחלים ליום שבו הארי יהיה מועמד לאוסקר על ביצועי המשחק שלו.

יוטיוב

מעדיפים לראות אותו בבגד ים. סטיילס ב"דנקרק"