בידור

הלו, הארי, מה עם הפיצה שלנו? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ניוז פלאש: המחווה שעשה הארי סטיילס למעריצים השרופים שלו

וגם: וואן די שולטת במצעדים ואמן שהחליט לעשות צעד משנה חיים

 עמרי ויסמן   |   31/10/2017  |    |    | 

כשהארי סטיילס שמע שמלא מעריצים התנחלו במשך כמה לילות מחוץ לאולם ה"אפולו" בלונדון, בציפייה דרוכה להופעה הראשונה והחגיגית בסיבוב הסולו החדש שלו, הוא התרגש מאוד. מה זה "מאוד"? ובכן, סטיילס שלח למעריצים, על חשבונו כמובן, מבחר נשנושים כמו פיצות ושוקו חם, כדי שיהיה להם חמים, נעים וטעים בזמן ההמתנה מורטת העצבים בקור הלונדוני. האמת, אם היינו יודעים שמחלקים פיצות ושוקו - היינו מתנחלים מחוץ לאולם (ולא משנה איפה, בעצם) במשך שבוע שלם בשביל הכיבוד, ולא רק כדי להשיג את המקומות הכי טובים בהופעה. בכל מקרה, כל הכבוד על היוזמה, הארי. רק אם אפשר בפעם הבאה לשלוח גם ממולאים, קציצות פרסה ומרק עוף. אנחנו משתדלים לאכול מאוזן.

 

מי זוכר שוואן דיירקשן התפרקה בכלל? בטח שלא אנחנו, כי הלהקה ממשיכה ליצור כותרות ולשבור שיאים. למעשה, אלבום הסולו החדש של נייל, Flicker, נכנס ישר לפסגת מצעד הבילבורד האמריקאי בסוף השבוע הראשון להשקתו, מה שעזר ל-1D להשוות שיא מרשים שנקבע לראשונה על ידי הביטלס. השיא המדובר: אלבומי סולו של שלושה חברי להקה (נייל, הארי וזאין) כבשו את צמרת הבילבורד, כשרק הביטלס, ככל הנראה להקת הפופ-רוק הגדולה בהיסטוריה, הגיעה למעמד דומה עם אלבומי סולו של ג'ון לנון, פול מקרטני וג'ורג' הריסון. יאללה, אנחנו מחזיקים אצבעות שגם אלבומי הסולו הקרבים ובאים של לואי וליאם יגיעו גם הם למקום הראשון באמריקה ואז 1D לא תצטרך לחלוק את השיא עם אף אחד אחר!

 

יח"צ

אם השם טדי גייגר לא אומר לכם הרבה זה בסדר, אנחנו לא כועסים. מדובר, בסך הכול, רק באחד מכותבי השירים הבולטים של השנים האחרונות, שאחראי בין היתר על Stitches ו-Mercy של שון מנדס וכמה שירים של וואן דיירקשן, כמו Little Black Dress ו-Where Do Broken Hearts Go, והאמת היא שהוא גם הוציא שני אלבומי סולו בעצמו. אז רק רצינו להודיע שבצעד אמיץ, החליט טדי לשנות את מינו ולהפוך לאישה. המוזיקאי חשף את העניין לאחר שנשאל על ידי מעריץ למה הוא נראה שונה לאחרונה. "חבריי ובני משפחתי תומכים בי והעניקו לי את האומץ להיות מי שאני, והחלטתי שהצעד הבא הוא לחשוף בפניכם, המעריצים, את התהליך שאני עובר", הסביר טדי (29). "אפשר לאהוב את זה או לשנוא את זה, אבל זה מי שאני במשך הרבה מאוד זמן". לך אחרי האמת שלך, טדי!

יח"צ