בידור

האמת? התגעגענו (צילום: באדיבות yes)

ניוז פלאש: הארלי קווין מקבלת סדרה משלה

וגם: מישהו מ"אקס מן" ימות בשגגה ו"סטריינג'ר ט'ינגס" נותנת קריצה

 עמרי ויסמן   |   27/11/2017  |    |    | 

נכון שהארלי קווין גנבה את ההצגה ב"יחידת המתאבדים"? אז לאור ההצלחה מפיקים לדמות ה"ג'וקרית" השרוטה סדרת אנימציה חדשה שבה היא תהיה הדמות הראשית. מדובר בתקדים, שכן קשה לנו להיזכר מתי דמות של נבלית כיכבה בסדרת אנימציה (בדרך כלל הכוכבים הראשיים הם הגיבורים הטובים, לא?); מתי השחקנית שגילמה את הדמות בסרט הקולנוע (מרגו רובי) שבה לדבב את דמותה המאויירת גם בסדרה (וזה ככל הנראה מה שיקרה הפעם); ומתי סדרה כזו הייתה מיועדת לקהל יעד בוגר ולא לילדים (שזה בכלל מפתיע). מתי הסדרה תצא? מתישהו בשנה הבאה, אבל היא לא תשודר בטלוויזיה אלא תוצע בשירות הסטרימינג החדש של DC קומיקס.

 

יח"צ

קטעים מצויירים. הארלי קווין 

 

חובבי מדע בדיוני, אופנה וסתם קונספירציות – שימו לב: חברת נייקי העולמית מציעה הנחה של כ-30% על דגם נעלי הספורט שסטיב לובש ב"סטריינג'ר ט'ינגס", במסגרת מבצעי הבלאק פריידי. למה? כי הנעליים האלה יוצרות סוג של היסטריה מסיבה מוזרה מאוד: הדגם שסטיב לובש, נעליי Nike Bruins לבנות עם "וי" אדומה, זהה לנעליים שלבש מרטי מקפליי, גיבור הסרט הקלאסי "בחזרה לעתיד" מ-1985. הקטע הוא שהעלילה של "סטריינג'ר ט'ינגס", סדרה שמתרחשת בשנות השמונים של המאה הקודמת ומצדיעה לגיבורי התרבות של אותו עשור, מתרחשת לפני 1985! אז מאיפה היו לסטיב נעליים כאלה? אם מתחשבים בעובדה שיוצרי הסדרה, האחים דאפר, יודעים בדיוק מה הם עושים ולא התבלבלו בשנים, ההערכה היא שהם לא טעו אלא שמדובר בסוג של קריצה פנימית למעריצים. במילים אחרות, האם מארטי מקפליי חזר בזמן והשאיר לסטיב את הנעליים שלו? האם העולמות של "סטריינג'ר ט'ינגס" ו"בחזרה לעתיד" קשורים זה לזה? ככל הנראה לעולם לא נדע את התשובה – אבל העיקר שנייקי דופקים מזה קופה...

 

יח"צ

מרטי (מימין), סטיב ונעליים. מצאו את ההבדלים

זהירות, סופר ספויילר. נא לא להמשיך לקרוא את הידיעה הבאה אם אתם לא אוהבים לדעת מראש מה הולך לקרות בסרטים האהובים עליכם. המשכתם לקרוא? סבבה, אבל זה על אחריותכם האישית בלבד!

רואים את ארבע דמויות האקס-מנים שבתמונה (נכון, מגנטו הוא לא בדיוק אקס-מן, אבל תזרמו איתנו)? אז אחת מהן לא תשרוד את עלילת הסרט הבא בסדרה, Dark Pheonix, שייצא בשנה הבאה. על פי הדיווחים, מגנטו (מייקל פסבנדר), פרופסור איקס (ג'יימס מקבוי), מיסטיק (ג'ניפר לורנס) או ביסט (ניקולס הולט) ימצאו את מותם בסרט, אחרי שפניקס (סופי טרנר) תאבד שליטה על כוחותיה האדירים ותהרוג בשוגג את אחד מחבריה (או מאויביה, למקרה שמגנטו ימות). האמת? אנחנו כבר יודעים על דמות אחת שבטוח תשרוד את הסרט כי צפינו בגרסה עתידית שלה בסרט "לוגאן", מה שמשאיר לשלוש הדמויות האחרות סיכוי של 66.666 אחוזים בלבד לצאת מהסרט בחיים. על מי אתם מהמרים?

 

יח"צ

מארבע תמות אחת...