בידור

מכינים לך מקום בטלפון (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ניוז פלאש: האם אלבום הבכורה של לואי טומלינסון עוד רגע פה?

וגם: פין וולפהרד עולה ליגה ולקייטי פרי נגמרה החגיגה

 עמרי ויסמן   |   28/11/2017  |    |    | 

יש לכם תכניות ליום חמישי? אז הנה עוד אחת: לואי טומלינסון ישחרר ב-30.11 את הסינגל החדש שלו, Miss You, ויבצע אותו בפעם הראשונה בלייב יומיים לאחר מכן, בתכנית הגמר של "X פקטור" הבריטית. על פי ההערכות, Miss You יוקדש לאמו המנוחה של הזמר, ג'ואנה, שהלכה לעולמה לפני כשנה, ולכן הוא אמור להיות מרגש במיוחד. כמו כן, גורמים בתעשייה טוענים שמדובר בסינגל שיוביל להשקת אלבום הסולו הראשון של טומלינסון, כך שההכרזה עליו אמורה להיות ממש מעבר לפינה.

יח"צ

באיחור לא כל כך אופנתי, הכריזה ממשלת סין שקייטי פרי מוחרמת במדינתה. הזמרת הייתה אמורה להופיע מוקדם יותר החודש בעיר שנגחאי, אולם נאלצה לבטל את ההופעה מסיבות פוליטיות. אז מה בדיוק קרה שם? ובכן, מתברר שפרי הופיעה ב-2015 בטייפאי, בירת טאיוון, והניפה בגאווה את דגל המדינה. הבעיה היא שהשלטונות הסיניים לא מכירים בעצמאותה של טאיוון וטוענים שמדובר בשטח ששייך שלהם, ולכן הם התעצבנו מהמחווה של קייטי ו"הענישו" אותה בביטול ההופעה הסינית ימים בודדים לפני שהייתה אמורה להתקיים, ואף אוסרים את כניסתה למדינה "עד להודעה חדשה", כך נמסר. נו טוב, היא לפחות תוכל להמשיך להזמין מאלי אקספרס הסינית... או שלא?

 

אימג'בנק/Gettyimages

קצת קשה ועד בלתי אפשרי לחתום על חוזה הקלטות כשאתה בסך הכל בן 14, בטח לא על חוזה הקלטות של להקת רוק אלטרנטיבית, אבל נראה שיש יוצאים מהכלל – במיוחד אם קוראים לך פין וולפהרד ואתה מככב באחת מסדרות הטלוויזיה הכי לוהטות (ומוזרות) על המסך. זה הזמן לברך את קלפורניה (Calpurnia), ההרכב הצעיר שכוכב "סטריינג'ר ט'ינגז" עומד בראשה, אשר חתמה על חוזה הקלטות בלייבל הקנדי Royal Mountain Records. אומנם לא חתומים בלייבל הזה הרכבים ידועים אחרים (למעשה, לא שמענו על אף אחד מהאמנים האחרים שלו), אבל אנחנו בטוחים שהמצב ישתנה בקרוב מאוד עם קלפורניה, שתשחרר את אלבום הבכורה שלה בשנה הבאה.

יח"צ