בידור

דאב תשירי לנו סולו (צילום: יח"צ)

ניוזפלאש: דאב קמרון מככבת במחזמר שמבוסס על הסרט האהוב הזה

וגם: ליידי גאגא ואנסל אלגורט עושים את בדיוק אותו הדבר

 עמרי ויסמן   |   11/10/2018  |    |    | 

גאגא מתחת למים

העבודה המוצלחת שלה ב"כוכב נולד", אחד הסרטים הטובים של השנה, הפכה את ליידי גאגא לאחת השחקניות הכי מבוקשות בהוליווד, במיוחד בכל מה שקשור למחזות זמר ולסרטים מוזיקליים. עכשיו נודע שאולפני דיסני הציעו לכוכבת תפקיד מרכזי בגרסת הלייב אקשן החדשה של "בת הים הקטנה" (עם זנדאיה בתפקיד הראשי!), ועל פי ההערכות מדובר בתפקיד של אורסולה המרשעת. מה שכן, אנחנו עדיין לא יודעים איך אפשר לשיר מתחת למים. אולי אם לוקחים הרבה אוויר לפני.

יח"צ

קמרון על הבמה

דאב קמרון מגיעה לתאטרון. הכוכבת הצעירה נבחרה לאייש את התפקיד הראשי במחזמר שמבוסס על "קלולס", סרט הקאלט מ-1995, שכדאי לכם מאוד לצפות בו אם עדיין לא יצא לכם. קמרון תשחק במחזה את שר, נערה שטחית ועשירה מבוורלי הילס עם כוונות טובות, שמנסה להתמודד הצרות שבדרך כלל פוקדות את בני גילה: מערכות יחסים, חברים, משפחה ובדיחות לא מצחיקות של עמרי. כולנו היינו שם. "קלולס - המחזמר" יעלה על הבמה בניו יורק ב-20 בנובמבר. אז אם תהיו בסביבה אתם יודעים מה לעשות...

 Gettyimages IL/Emma McIntyre

אלגורט בשכונה

נכון שלפעמים מתחשק לכם לפרוץ בשירה ובריקודים באמצע השכונה? אז חבל שאתם לא חיים בעולם של "סיפור הפרברים" - המחזמר הידוע והמעוטר בכל הזמנים יקבל בקרוב גרסה קולנועית חדשה בבימויו של לא אחר מסטיבן ספילברג, ועם אנסל אלגורט בתפקיד הראשי. אלגורט יגלם בסרט את טוני, בחור ניו יורקי צעיר וחבר כנופיה, שמתאהב בבחורה שלגמרי במקרה חברה בכנופיה יריבה. וזה, כידוע, מתכון בטוח לצרות ואפילו לטרגדיה. אופסי.

יח"צ