בידור

היי ברבי גירל (צילום: יח"צ)

ניוזפלאש: אז מי תגלם את ברבי בסרט הלייב אקשן שלה?

וגם: נרניה בנטפליקס וסטיץ' חוזר לכדור הארץ

 עמרי ויסמן   |   08/10/2018  |    |    | 

מרגו ברבי

אחרי שאיימי שומר ויתרה על התפקיד הראשי בסרט הלייב אקשן (לא מצוייר) של ברבי בגלל "בעיות בלוחות הזמנים", והסרט נדחה בשנתיים כמעט (הוא היה אמור לצאת אוגוסט 2018, אבל עכשיו מדברים על מאי 2020), אף אחד לא ידע מי תיכנס לנעליה של הבובה המיתולוגית... עד עכשיו. איך שזה נראה כרגע, לא אחרת ממרגו רובי תגלם את ברבי בסרט, וגם תפיק אותו עבור אולפני האחים וורנר, כשהבמאית פטי ג'נקינס ("וונדר וומן") סומנה גם היא לעמוד מאחורי המצלמה. מעניין איך הארלי קווין תקבל את זה.

יח"צ

 

החייזרים חוזרים

אחד מסרטי האנימציה האהובים עלינו בכל הזמנים הוא "לילו וסטיץ'", ולא רק בגלל שעמרי נראה בדיוק כמו החייזר הפרוותי הכחול – רק הרבה פחות חמוד ממנו. לכן כמעט נפלנו מהכיסא והתחלנו להשמיע קולות משונים כשגילינו שאולפני דיסני עובדים על גרסת לייב אקשן מעודכנת של הלהיט המצוייר המרגש משנת 2002. עדיין לא ידוע אם "לילו וסטיץ'" החדש יגיע לקולנוע או ישוחרר ישירות לשירות הסטרימינג של דיסני שיושק ב-2019, מה גם שלפני הסרט הזה דיסני צריכים להוציא בשנים הקרובות גרסאות לייב אקשן חדשות של "דמבו", "מלך האריות" ו"אלאדין", אז בינתיים ננסה בכל זאת לשבת בשקט ולהמתין בסבלנות לעדכונים. סביר להניח שלא נצליח.

 

יח"צ

התגעגעתם לנרניה?

בעוד שדיסני מחממת מנועים ומתכוננת להשיק את שירות הסטרימינג שלה, המתחרים בנטפליקס יודעים שהם צריכים לעבוד קשה מאוד כדי להתחרות באולפנים המצליחים בעולם. אז אולי אין לנטפליקס את התותחים הכבדים של דיסני (כמו למשל הנסיכות ודמויות סרטי האנימציה הקלאסיים, גיבורי-העל של מארוול ו"מלחמת הכוכבים"), אבל זה לא אומר שהם צריכים להרים ידיים כבר עכשיו. ואכן, נטפליקס הכריזה לאחרונה על שיתוף פעולה עם החברה שאוחזת בזכויות של "סיפוריה נרניה", ומתכננת להפיק בקרוב סרטים וסדרות חדשים שמתרחשים בעולם הפנטזיה שאותו יצר הסופר סי.אס לואיס. גם זה משהו.

 

יח"צ