בידור

איך עזבת אותנו? (צילום: ABC, באדיבות yes)

נחשפה הסיבה האמיתית למותו של דרק שפרד

שונדה ריימס, יוצרת "האנטומיה של גריי"' חשפה את הסיבה האמיתית למותו של הרופא האהוב עלינו, דרק שפרד - והיא כל כך מציאותית, שזה ממש מבאס.

 ראש אחד   |   06/08/2015  |    |    | 
האנטומיה איך עזבת אותנו? (צילום: ABC, באדיבות yes)

שונדה ריימס, יוצרת "האנטומיה של גריי"' חשפה את הסיבה האמיתית למותו של הרופא האהוב עלינו, דרק שפרד - והיא כל כך מציאותית, שזה ממש מבאס.

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו עדיין מתאבלים על מותו של הרופא הכי חלומי שאי פעם ראינו. מאז אותו יום נוראי שבו לבנו נשבר לחתיכות לא הפסקנו לחשוב על הסיבה למותו של דרק ומה בדיוק עשינו רע בחיים האלה שזה מגיע לנו. אפילו נדרנו נדר להיות אנשים טובים ולסדר את החדר אם מישהו יגיד לנו שכל זה היה רק חלום רע ושמקדרימי בריא ושלם. אנחנו בטוחים שגם אתם תהיתם מה פשר הגזרה הזאת, ולכן לא יכולנו שלא לשתף אותכם בסיבה האמיתית למותו של אהובנו הנצחי. אתם מוכנים?

שונדה ריימס, יוצרת הסדרה, אמרה שפטריק דמפסי נאלץ לעזוב את התכנית ושהמוות היה הפתרון היחיד בשביל מקדרימי. היא מסבירה שהיו שתי אופציות: או שדרק ימות או שהוא יעזוב את מרדית', ואם הוא היה עוזב אותה, מה זה היה אומר על סיפור האהבה שלהם? שהוא לא היה נכון ואמיתי? שהכול היה שקר? כי איזה סיפור אהבה קסום נגמר בזה שהבחור החלומי עוזב את אהובתו לגדל לבדה את הילדים המשותפים שלהם בבית היפה שהוא בנה במיוחד בשבילה?

שונדה הוסיפה שזה היה מאוד כואב עבורה (ועבורנו!) משום שהיא אף פעם לא חשבה שזה יכול לקרות (גם אנחנו!). לכן הדרך היחידה שהאהבה של מרדר תישאר אמיתית היא... שדמותו של דרק תמות. לנו יש הצעה אחרת: אולי אפשר פשוט לשכנע את פטריק להישאר, ואז דרק יישאר בסדרה פוראבר? #חייבים_לתת_לנו_לעזור_בכתיבת_התסריטים

האנטומיה אתם רוצים להגיד לי שהכל בגלל שפטריק רצה לעזוב?! (צילום: ABC, באדיבות yes)

IT’S A BEAUTIFUL DAY TO SAVE LIVESנכון שהסוף שלנו הרבה יותר טוב?

(כת"צית לירי גושן \ liri.rosh1@gmail.com)