בידור

צילום: דודי דיין

נחשים שמסתובבים חופשי ומתיחות על הסט: 9 דברים שלא ידעתם על הסדרה "שכונה"

בואו נגיד שלא היינו מבקשים מליאנה עיון להכין לנו קפה.

 ראש אחד   |   17/11/2016  |    |    | 

 

בזמן שאנחנו יושבים במתח וכוססים ציפורניים עד שהעונה השנייה של “שכונה” תחזור אלינו, כוכבי הסדרה הספיקו להפוך למשפחה אחת גדולה. וכמו בכל משפחה, גם להם יש סודות שלא מגלים לאף אחד. חוץ מלמערכת “ראש אחד”, כמובן.

 

 

1. לאורך הצילומים שמרה תותי ניניו ירקות מארוחת הבוקר כדי שיספיקו לה להמשך היום. לצערה, כל אנשי הצוות אכלו מהירקות שלה באופן קבוע עד שלבסוף לא נשאר לה כלום. תכניות לחוד ומציאות לחוד.

 

 

2. מצליח (הדמות שמגלם עידן שקרוקה) הוא המצחיק שבחבורה, ואולי דווקא בגלל זה החליטו טום יפת וליאנה עיון למתוח את עידן באחד מימי הצילום ולשים בקפה שלו מלח במקום סוכר. השמועות מספרות שזה היה רגע ממש מצחיק. מקווים שמישהו תיעד את זה לפספוסים, חבר’ה.

 

 

3. התכנון המקורי היה שכל צוות השחקנים ישיר את שיר הפתיחה של הסדרה, “לא זזים”. בפועל, אחרי ששמע יוצר הסדרה, גיורא חמיצר, את הביצוע של אושרת אינגדשט, הוא החליט שזו תהיה הגרסה הסופית של השיר.

 

 

4. חושבים שאתם מכורים לשוקולד? מתברר שכשהיה שוקולד על הסט, טום וליאנה עקבו אחר הבחורה שהייתה אחראית על צלחת השוקולד לכל מקום. מישהו אמר משהו “אחראית על צלחת שוקולד”? איפה אפשר להגיש מועמדות לתפקיד?

 

 

5. זוכרים את הסצנות שבהן מקל אהרון הפך לנחש? בעונה הראשונה באמת הסתובב לו נחש על הסט, אבל בעונה השנייה נאסר להביא בעלי חיים לסט הצילומים, לכן היו צריכים להשתמש באפקטים מיוחדים כדי לדמות את הנחש החמקמק.

 

 

6. אם אתם מתכננים מרתון של כל הפרקים ששודרו עד היום, חפשו את הסצנות שבהן עומר גולדמן וליאנה עיון מצולמות יחד. ליאנה מספרת שהשתיים לא הצליחו להישאר רציניות לרגע אחד ובכל פעם שהן החליפו מבט מיותר, אי אפשר היה לעצור את התקף הצחוק שלהן. בואו נראה אם תצליחו לזהות איזה חיוך שהוגנב לתוך העלילה.

 

 

7. בואו נודה באמת, הרגעים שדוד שאול (שלומי) מוציא את הגיטרה ומשמיע לחבר’ה את הלהיט החדש שלו הם מרגעי השיא העיקריים של הסדרה. ידעתם שדוד כתב והלחין חלק מהשירים בעצמו?

 

 

8. כדאי שתדעו כי בסצנות שבהן החבורה משחקת כדורגל במגרש, ליאנה לא הייתה צריכה להעמיד פנים שהיא יודעת לשחק כדורגל, כי היא באמת יודעת לשחק, ואפילו די טוב.

 

 

9. רגע לפני ש"שכונה" חוזרת אלינו, הסדרה משתפת פעולה עם חברת נשר מאלט. כבר עכשיו אתם יכולים למצוא בחנויות נבחרות את בקבוקי “שכונה”, ובקנייה של שישה בקבוקי חצי ליטר או שני בקבוקי ליטר וחצי תקבלו מחזיק כרטיסים ממותג לטלפון הסלולרי שלכם. כי שכונקים אמיתיים תמיד באים לעזרת חבר.

 

להשיג בחנויות נבחרות. נשר מאלט ו"שכונה" להשיג בחנויות המובחרות. נשר מאלט ו"שכונה"

 

תוכן שיווקי