בידור

נועה קירל ושגיא ברייטנר מספרים לנו הכל על "ליפסטאר"

url="http://cdn.rosh1-cdnwiz.com/p/101/sp/10100/playManifest/entryId/0_rce40pwm/format/applehttp/protocol/http/playlist.m3u8" poster="https://www.rosh1.co.il/wp-content/uploads/2017/01/621A6745-e1485087703198.jpg"]תפנו לכם מקום בלו"ז, אתם הולכים לצפות בזה בריפיט.

 דניאל פסו   |   22/01/2017  |    |    | 

תפנו לכם מקום בלו"ז, אתם הולכים לצפות בזה בריפיט.

 

 

 

בסוף השבוע האחרון, בזמן שהשלמתם שעות שינה, נפגשתם עם חברים ואכלתם עם המשפחה, נפגשו באולפן ההקלטות נועה קירל ושגיא ברייטנר (או איך שאנחנו מכנים אותו במערכת - "שגיא תעשה לנו ביטבוקס") כדי להקליט את שיר הנושא "לרקוד" לתכנית החדשה בהנחייתם, "ליפסטאר".

 

 

זה הזמן לרענן את מלאי הפופקורן בבית - במסגרת התכנית החדשה, שתעלה בערוץ yes kidz, יתחרו מדי יום שני מתמודדים בקרב ליפסינק סוחף ומותח. הקהל באולפן הוא שיכריע מי המנצח באמצעות אפליקציה ייחודית. כל מתמודד יידרש לבצע ליפסינק לשני שירים - שיר אחד יהיה נתון לבחירתם החופשית של המתמודדים (המלצת המערכת - Shape of you של אד שירן), ואילו השיר השני הוא שיר הנושא "לרקוד". אנחנו חייבים לציין שאחרי ששמענו את הביצוע שלו בגרסת נועה ושגיא, כל שנותר לנו הוא לאחל למתמודדים בהצלחה! #מי_ביקש_אתגר?

 

 

 

"ליפסטאר", שתעלה לאוויר ב-26.02.17, משמשת כיריית הפתיחה של נועה בערוץ הילדים והנוער החדש. וכפי שכבר סיפרנו לכם לפני כמה שבועות (מי אוהב אתכם יותר מאיתנו?), נועה נבחרה לככב בסדרה חדשה, המבוססת על הסדרה "האנה מונטנה", שם תגלם דמות כפולה - נועה כוכבת הנוער האהובה, והאויבת המושבעת שלה, יו"ר קבוצת המחאה "שונאים את נועה קירל" (איך אפשר?!).

 

 

 

.

 

איזה שיר אתם הייתם בוחרים לקרב ליפסינק?