סלבס

(ראש אחד)

נגמרו הכרטיסים לפסטיבל הקיץ הענק שלנו!

אם זה לא היה ברור עד עכשיו - עומד להיות אירוע מטורף! כן, אנחנו יודעים שאתם בהתרגשות פול פאוור מהפסטיבל שנערך מחר בערב (ברור שגם אנחנו), ואם הספקתם להשיג לעצמכם כרטיס, הכי מגיעה לכם טפיחה על השכם – כי הפסטיבל סולד אאוט! יעני, אין יותר כרטיסים. אנחנו מתנצלים בפני מי שלא הספיק להשיג כרטיס, וחשוב להדגיש שלא יימכרו כרטיסים במתחם האירוע מחר בערב. תוכלו להתעדכן בכל מה שקורה בדיווחים שוטפים בסנאפצ'ט rosh1_snap, בשידורים לייב בפייסבוק שלנו מההופעות ומאחורי הקלעים ובתמונות באינסטגרם rosh1. וכמובן שנדאג להעלות את כל מה שמעניין כאן לאתר, ואנחנו סומכים עליכם שתדאגו להתעדכן. YALLA BALAGAN - נתראה בפסטיבלים הבאים! (מערכת ראש אחד) 

 ראש אחד   |   08/05/2017  |    |    | 

 

כן, אנחנו יודעים שאתם בהתרגשות פול פאוור מהפסטיבל שנערך מחר בערב (ברור שגם אנחנו), ואם הספקתם להשיג לעצמכם כרטיס, הכי מגיעה לכם טפיחה על השכם – כי הפסטיבל סולד אאוט! יעני, אין יותר כרטיסים.

 

אנחנו מתנצלים בפני מי שלא הספיק להשיג כרטיס, וחשוב להדגיש שלא יימכרו כרטיסים במתחם האירוע מחר בערב. תוכלו להתעדכן בכל מה שקורה בדיווחים שוטפים בסנאפצ'ט rosh1_snap, בשידורים לייב בפייסבוק שלנו מההופעות ומאחורי הקלעים ובתמונות באינסטגרם rosh1. וכמובן שנדאג להעלות את כל מה שמעניין כאן לאתר, ואנחנו סומכים עליכם שתדאגו להתעדכן.

פסטיבל קיץ SOLD OUT 1080108012

 

YALLA BALAGAN - נתראה בפסטיבלים הבאים!

 

(מערכת ראש אחד)