בידור

מזל טוב, BTS! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מ-BTS ועד דרייק: אלו הם הזוכים הגדולים של טקס הבילבורד

ראיתם את ההופעה של קמילה קביו?

 אריאלה אביר   |   22/05/2017  |    |    | 

בזמן שישנתם נערך בלאס וגאס טקס פרסי המוזיקה השנתי של מגזין "בילבורד", שהביא אליו את כל הכוכבים הכי חמים. מי למשל, אתם שואלים?

על הבמה יכולתם לראות את אד שירן, לורד, קמילה קביו בהופעה ראשונה עם סינגל הבכורה שלה, Crying in the Club, ניקי מינאז' וגם את מיילי סיירוס, שהסתובבה מאחורי הקלעים עם מר ליאם המסוורת' בכבודו ובעצמו. אגב, אם כבר הזכרנו את ניקי ומיילי באותו משפט, אחת השאלות הכי גדולות של הערב הייתה האם הריב הלא ברור של השתיים, שקרה בטקס פרסי MTV אי שם בשנת 2015, הגיע אל קצו, אחרי שניקי נתפסה מחייכת בזמן שצפתה במיילי על הבמה. יש שחושבים שמדובר בחיוך מפרגן ויש שחושבים שמדובר בחיוך מלא בעוקצנות. גם אצלנו במערכת הדעות היו חלוקות, מה דעתכם?

הזוכה הגדול הוא ללא ספק דרייק, שחזר הביתה עם לא פחות מ-13 פרסים, אבל אנחנו בעיקר מתרגשים מזכייתה של להקת BTS בפרס "האמן הפעיל ביותר ברשתות החברתיות", אחרי שגברה על אמנים ראויים לא פחות, כמו ג'סטין ביבר, סלינה גומז, שון מנדס ואריאנה גרנדה.

מלבד התלבושות המטורפות שהיו על השטיח האדום, גם ונסה הדג'נס, מנחת הערב, קיבלה את אור הזרקורים שלה, כשהראפר לודקריס ביקש ממנה לשיר שיר של ניקי מינאז' ושל סלין דיון.

מה אתם אומרים, גברה על הביצועים המקוריים או שעדיף שתתמקד בשירי "היי סקול מיוזיקל"?

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.