מגזין

(צילום: shutterstock)

מתלהבים ממקדונלד'ס ונגעלים מסטארבקס: 11 דברים שקורים לכולם בחו"ל

הסתכלתם לאחרונה על לוח השנה? כי תכף מגיע החופש הגדול! ומהו חופש גדול בלי איזו גיחה לחוץ לארץ? "חופש גדול מבוזבז" זו התשובה שלנו. קבלו את כל הדברים שקורים לכל ישראלי שנוסע לחו"ל:

 ראש אחד   |   18/05/2016  |    |    | 

 

 

1. מתרגשים כשמצליחים לקרוא מפות – נכון שיש ווייז וגוגל מאפס, אבל לפעמים כל מה שיש בחו"ל הוא מפה - כן, כן, כזאת שמודפסת על נייר. להצליח לקרוא אותה ולהבין איפה נמצאים ולאן צריך ללכת שווה לפחות כמו התחושה של זכייה ב"המירוץ למיליון".

 

2. לא משתעממים במוזאונים – תודו: הפעם האחרונה, כנראה, שהייתם במוזאון בארץ הייתה במסגרת הטיול הכיתתי לפני שנתיים, וזה היה במוזאון הפלמ"ח (אם המצב אחר  – שאפו להורים שלכם). הייתם אומרים שהיה מרגש? נראה לנו שפחות. אבל בחו"ל אתם פתאום מוצאים את עצמכם בוהים בתמונה שדאלי או רנואר ציירו ואז נופל לכם האסימון למה אמנות היא נחוצה ומרגשת.

 

3. מתלהבים כשרואים מקדונלד'ס – אי אפשר להאשים אתכם, הכול כל כך זר, ופתאום אתם רואים את ה-M המוכר והאהוב (והטעים).

 

4. לא מבינים למה אנשים מוחאים כפיים במטוס (אבל לפעמים מצטרפים אליהם).

 

5. מזהים ישראלים בכל מקום – גם אם הם עומדים במרחק של שלושים מטר מכם, ישר תדעו שהם ישראלים. כנראה שיש לכולנו רדאר שמזהה.

 

6. קונים יותר מדי בגדים – המבחר הרבה יותר גדול והמחירים הרבה יותר סבירים. פריימרק, אנחנו באים!

 

7. משפרים את האנגלית שלכם – כי זה דבר אחד ללמוד אנגלית בכיתה, וזה דבר אחר להסביר למוכרת איזו מידה אתם צריכים (מישהו אמר סעיף 5?), לבקש הוראות הכוונה (לפעמים נכשלים בסעיף הראשון, זה בסדר) או אשכרה לנהל שיחה עם מישהו חדש שלא דובר את שפתכם.

 

8. הופכים לאנשים יותר סובלניים ומקבלים – ככל שנחשפים ליותר תרבויות נחשפים גם ליותר דעות ולעוד דרכים שבהן אפשר לחוות ולחיות את עולם, וזה, בעינינו, פרייסלס.

 

9. מגשימים חלומות – חולמים להגיע לדיסנילד או לראות את הזמר האהוב עליכם בלייב? יש חלומות שמתגשמים רק בחו"ל.

 

10. נגעלים מסטארבקס – זה נראה טעים רק בטלוויזיה, במציאות זה "בעעעעע".

 

11. מתגעגעים לארץ – כי בסופו של דבר ישראל היא הבית (למרות שהייתם שמחים להביא את התחבורה הציבורית שיש בחו"ל לכאן), וגם אם הכי נהניתם בעולם, כשתראו את נתב"ג, תחייכו מאוזן לאוזן.

 

רוצים לטוס לחו"ל בקיץ הזה? זאת ההזדמנות שלכם! אתם מוזמנים להירשם לסאמר סקול של קמפוס ולטוס ליעדים נבחרים. במשך שבועיים שלמים תוכלו לטייל עם אנשים בגילכם, ללמוד שפה חדשה, לגלות תרבויות שלא הכרתם ולצבור אין-סוף חוויות – באנגליה, בספרד או בארצות הברית! 

 

[gravityform id="1" title="true" description="true"]

 

 

(תוכן שיווקי)