מגזין

קופצים מרוב אושר שהחופש הגדול אוטוטו פה (צילום: Shutterstock)

מתכוננים לחופש: כך תהפכו את הקיץ הקרוב לבלתי נשכח

כנסו, כנסו, יש לנו כמה טיפים בשבילכם.

 ראש אחד   |   05/06/2017  |    |    | 

כולנו מכירים את זה - במשך חודשים אנחנו מפנטזים על הרגע בו הקיץ יגיע ונהיה חופשיים לעשות כל מה שעולה ברוחנו, אבל אז הקיץ באמת מגיע ואנחנו מוצאים את עצמנו יושבים על הספה בסלון ועושים כל דבר שלא דורש מאיתנו לזוז מהרוח שהמזגן הנהדר שלנו עושה. השנה זה לא הולך להסתיים כך, חברים, אנחנו מבטיחים לכם.

 

שלב ראשון: רשימת החלומות

via GIPHY

אין מה לעשות, בלי תכנון לא תראו תוצאות, או לפחות לא את התוצאות שאתם מקווים לראות. המטרה שלנו היא להספיק לעשות כמה שיותר דברים עם האוצר הנהדר הזה שנפל לידינו, שנקרא החופש הגדול. הדרך? להכין רשימה של כל דבר, הזוי יותר והזוי פחות, שעולה במוחכם כשאתם חושבים על החופש. רוצים לנסוע לצפון לשבוע? תכתבו את זה ברשימה. רוצים לעשות מבחן טעימה של פיצות? תכתבו, תכתבו. המטרה היא שיהיה לכם בנק של מטרות שעליכם להספיק הקיץ.

 

שלב שני: פיזור תוכניות

via GIPHY

אוקיי, עכשיו כשיש לכם בנק של מטרות, תנשמו עמוק ותרגעו - אתם ממש לא צריכים להספיק את כולן בשבוע אחד או אפילו לאורך כל החופש. הרעיון הוא לפזר אותן באופן שווה בשווה כך שבכל שבוע יהיו לכם מספיק עיסוקים מתחומים שונים. זאת אומרת שאין צורך לקבוע בשבוע אחד קפיצת בנג’י, טיסה לחו”ל וארגון מחדש של כל החדש שלכם. יש לכם חופש שלם לפניכם ואם תפזרו את כל הדברים שאתם רוצים לעשות באופן שווה על פני כל החופש, הסיפוק שתרגישו בסופו יהיה מדהים.

 

שלב שלישי: סוציאליזציה היא שם המשחק

via GIPHY

משהו חשוב שאסור לשכוח ממנו במהלך הקיץ הוא חברים. נכון, עכשיו אתם מסתכלים על המסך ואומרים “מה נראה להם, שנשכח מהבסטיז שלנו?!”, אבל ברגע שהמעלות בחוץ יעלו, כולנו יודעים שאתם תחליפו את הבסטיז שלכם במזגן שלכם בלי להניד עפעף. נסו לפחות פעמיים בשבוע להיפגש עם חברים שונים ונסו לשלב ביניהם לבין התוכניות שתכננתם לאורך החופש (מסיבת פיג’מות עם מרתון סרטי אימה? #כן_בבקשה).

 

שלב רביעי: ההיילייט של הקיץ

via GIPHY

בין כל הדברים הקטנים שאתם מתככנים לקיץ (יום שופינג, ביקור פסטורלי בעיר זרה ועוד) חשוב לתכנן משהו אחד שיהיה מפוצץ במיוחד, משהו כמו המחנה המשותף. במחנה הקיץ הזה תפגשו עם בני נוער שונים מרחבי הארץ ל-11 ימים של טירוף. הכינו את עצמכם לטיולי אופניים, גלישת סנפלינג, חוגים שונים כמו ריקוד, צילום ורשתות חברתיות ובעיקר המון חוויות ומלא חברים חדשים שתכירו בזמן קצר. כבר דיברנו על ניהול נכון של הזמן שלכם?

 

 

שלב חמישי: איזון זה הכול בחיים

via GIPHY

השלב האחרון הוא לזכור שצריך לדעת לאזן בין דברים. למרות שאתם מתים לצבור כמה שיותר חוויות כדי שתוכלו למצות את החופש עד הסוף, זה בסדר גם להישאר בבית יום אחד בשבוע ולקרוא ספר או לעשות צפיית בינג’ על סדרה שרציתם לראות כבר מלא זמן. תלמדו ליהנות מהרגעים הקטנים שהופכים את החודשיים האלו לבלתי נשכחים ואנחנו מבטיחים לכם שההנאה הצרופה תגיע בסופו של דבר מעצמה.

(תוכן שיווקי)