בידור

קרול ורוג'רו, הכי התגעגענו אבר! (צילום: Disney ©)

מתגלגלים מאושר: "סוי לונה" חוזרת לעונה חדשה ומרגשת במיוחד

מה מצפה לנו בעונה החדשה והלא פחות מטורפת? #אזהרת_ספוילר

 מדליין סטרוגו   |   08/06/2017  |    |    | 

אחרי כל הזמן שחיכינו, העונה השנייה של "סוי לונה", שכוללת 80 פרקים חדשים, סוף סוף יצאה לדרך, והיא ממשיכה כמעט מאותה נקודה וכמעט עם אותן הדמויות האהובות! אז לאלו מכם שלא ממש זוכרים (בכל זאת, עבר זמן), העונה הראשונה עסקה כולה בהתמודדות של לונה עם החיים החדשים בבואנוס איירס, אחרי שעברה ממקסיקו עם הוריה המאמצים. היא הספיקה להשיג כמה חברים טובים (ד"ש לנינה), נקלעה למין משולש אהבה עם סימון - חברה הטוב ביותר ממקסיקו ומתאו, אותו פגשה בארגנטינה, ובפרק סיום העונה הראשונה, היא התנשקה עם מתאו (והדהימה את כולנו על הדרך). ועוד לא דיברנו בכלל על מיס בנסון, בעלת האחוזה בה הוריה של לונה עובדים, שניסתה לאתר את אחייניתה לפני שזו תגיע לגיל 18, בשביל להשתלט על הכסף שהותירו לה הוריה.

העונה השנייה מתחילה אחרי חופשת הקיץ -  אותה בילתה לונה במקסיקו, רחוק מהחברים, מהרולרבליידס וממתאו, שאחרי הנשיקה ביניהם הפכה לונה לבת זוגו של מתאו והשאירה את סימון באזור הפרינד זון. גם נינה וגסטון הספיקו להפוך לבני זוג והקשר שלהם יתקדם במהלך העונה. כולם חוזרים ללמוד, ואמבר, חסמין, דלפי, מתאו וגסטון, שנמצאים בשנתם האחרונה בתיכון, מתלבטים לגבי עתידם והמשך לימודיהם. לונה מצדה רק מצפה לפגוש את מתאו ביום הראשון ללימודים, אך הוא חוזר שונה ומופנם, ואף אחד לא יודע מהו הסוד שהוא שומר. היחסים ביניהם מדרדרים, כך שצפו לראות הרבה ריבים העונה בין זוג האוהבים. #כבר_נשבר_לנו_הלב!

מה עוד? מתאו ימצא את עצמו בדילמה עמוקה - האם לבחור בתשוקה שלו, בדבר שהוא באמת אוהב או ללכת עם רצונו של אביו - קריירה באוניברסיטה? פה יכנס לתמונה רמירו (היי, התגעגענו!), שיכיר לו את קבוצת מחליקי הרחוב החדשה, "האדרנלין". ואם כבר הזכרנו החלקות וגלגליליות, ה"ג'אם אנד רולר" תופס עוד יותר תאוצה ואהדה, עד לרמה כזאת שמותקנות מצלמות בזירה, שישדרו לעולם את מה שקורה בה בלייב!

בנימה פחות שמחה: החברים יחוו בהמשך העונה גם משבר שיכריח אותם להיות מאוחדים בשביל לצלוח אותו.

אצל לונה בבית יבקר אורח חדש - אלפרדו, אביה של שרון בנסון. באופן מפתיע, הוא נחמד, קליל ומצחיק, באופן שנורא מזכיר את לונה. היא עומדת להיות מופתעת מהכימיה שתיווצר ביניהם ומהתחושה שאדם "זר" דומה לה כל כך. מעבר לכך, העונה לונה תהפוך לבוגרת יותר ותחקור את זהותה בעזרתה של נינה.

ממבט ראשוני, נראה שזו הולכת להיות עונה מלאה בסודות, שמתעמקת בכל דמות ושתצליח להצחיק אתכם ולגרום לכם להזדהות עם סיפורי החברות והאהבה שבה. לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו לא יכולים לחכות!