בידור

בשבילנו הכוכבת זו את (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מתברר שכוכבת "שקרניות קטנות" לא נפרדת מאיתנו כל כך מהר

יש חיים אחרי "שקרניות קטנות", מי היה מאמין.

 דניאל פסו   |   01/02/2017  |    |    | 

 

 

מאז שנודע לנו שהסדרה "שקרניות קטנות" חוזרת באפריל לעשרה פרקים אחרונים, אנחנו רוצים ולא רוצים בו זמנית שיגיע כבר החודש המיוחל. מצד אחד אנחנו אכולי געגועים, ומצד שני אנחנו לא יכולים לחשוב על עולם ללא ארבע השקרניות האהובות עלינו... וול, מזל שאנחנו לא צריכים! 

 

 

זוכרים שסיפרנו לכם ששיי מיטשל קיבלה סדרת ריאלטי משלה? אז הבשורות הטובות לא מפסיקות להגיע, וכעת נודע ששיי היא לא היחידה שתזכה לנחיתה רכה לאחר סיומה של הסדרה. אתמול פורסם שלוסי הייל תככב בפיילוט בשם Life Sentence, שישודר בערוץ CW. 

 

הסדרה החדשה מצטיירת כמעט אפלה - לוסי תשחק אישה המגלה כי היא חולה במחלה סופנית. משהיא מבינה כי לא נותר לה זמן רב לחיות, היא מחליטה לשנות את חייה ולחיות אותם במלואם, ללא דין וחשבון. אך טוויסט בעלילה מגלה כי היא קיבלה אבחנה שגויה - היא אינה חולה כלל וכעת עליה להתמודד עם ההשלכות של מעשיה בתקופה שחשבה שאלו ימיה האחרונים על כדור הארץ. מי אמר "דרמה" ולא קיבל??

 

אל תבכי לוסי, את הולכת לחיות! (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

לצערנו, עדיין אין פרטים נוספים על מועד שידור הפיילוט או על דמויות נוספות שיככבו לצד לוסי בסדרה. בכל מקרה, תודו שעצם הידיעה שכוכבת "שקרניות קטנות" תמשיך לככב על המסך הקטן גם אחרי סיום התכנית תעזור לכם לישון קצת יותר טוב בלילה, לא?