מגזין

GET OVER IT (צילום: יוטיוב)

מתביישים לדבר על מחזור? כדאי לכם מאוד לצפות בסרטון הזה

הסרטון הזה אולי קורע מצחוק, אבל בהחלט חשוב בטירוף.

 ראש אחד   |   03/02/2016  |    |    | 

 

התגעגעתם לכתבות על מחזור? אנחנו התגעגענו. אז כבר עברנו על מיתוסים הזויים על מחזור כמו ההוא שטוען כי לשחות בים בזמן מחזור ימשוך אליכן כרישים (מה???); שאלנו כמה בנים שאלות בסיסיות על מחזור, שמענו את התשובות ההזויות שלהם וסיפקנו את התשובות האמיתיות; אספנו סיפורים של סלבס על המחזור שלהן; דמיינו איך נסיכות דיסני ייראו בזמן מחזור; ואפילו הצצנו על קולקציית תכשיטים בהשראת המחזור. אך אל דאגה, תמיד יש לנו מה להוסיף בנושא.

 

 

עמוד היוטיוב CollegeHumor, שמלא בסרטונים מצחיקים בטירוף וחכמים במיוחד כמעט על כל נושא שבעולם, פרסם סרטון בשם Periods Aren't That Grose, או בעברית: "המחזור לא כזה מגעיל". בסרטון חבורת בנות מתייחסות למיתוסים מופרכים והזויים על מחזור, מקצינות אותם אף יותר מהרגיל ויוצרות פרודיה במסווה של סרטון הסברה. ככה בעצם הן צוחקות על הסיטואציה לשם האמירה: מחזור זה טבעי וחשוב, תתגברו על זה.

 

 

הנה חלק מהדברים המצחיקים והמשוגעים שהן אומרות בסרטון: אחד הסיכונים הגדולים במחזור הוא שהדם שמטפטף לאסלה ימשוך נחשים ותנינים במעלה הביוב, וזו הסיבה שנשים הולכות לשירותים בקבוצה - כדי להגן על עצמן! זו גם הסיבה שיש לנשים תיקים כל כך גדולים, כדי שיהיה להן מקום למצ'טה - לצורך הגנה עצמית מפני התנינים. עוד שטות שהן אומרות היא שבמקום כליות וכבד, חי בתוך גופן של הנשים שד שמתקיים מדם. לכן הנשים מנקזות את הדם מגופן בכל חודש, כדי שהשד לא יגדל וישתלט על העולם.

 

 

בקיצור, הבנתם את הרעיון, נכון? מחזור זה דבר טבעי ובריא שרוב הנשים בעולם חוות פעם בחודש. תהליך הווסת הוא הכרחי לצורכי רבייה, זאת אומרת - בלעדיו לא היו חיים בכלל. אז חלאס עם כל המיתוסים המופרכים האלה, באמת שזה מגוחך. ועכשיו זה באמת הזמן לצחוק קצת:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=LEvS9RXN43Q

 

 

GET OVER IT - מהו מיתוס המחזור המופרך ביותר שאתם מכירים?

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)