בידור

(צילום: יח"ץ

"משחקי חובה": הסרט שכל בן נוער חייב לראות

אחד הסרטים שאנחנו הכי מצפים לו עולה היום על המסכים.

 ראש אחד   |   27/07/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו לא יודעים אם מדובר במהלך שיווקי גאוני או במקריות מפתיעה, אבל תודו שיציאתו של הסרט "משחקי חובה", המתרחשת ממש כשמשחק "פוקימון גו" כובש את העולם, היא סוג של אנלוגיה מגניבה בין קולנוע למציאות. אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים? אז או שלא צפיתם בטריילר המסקרן ל"משחקי חובה", או שבשבועיים האחרונים לא התחברתם לאינטרנט ולכן אתם לא יודעים מה זה "פוקימון גו".

 

לטובת הראשונים נסביר ש"משחקי חובה" הוא סרט על נערה צעירה (אמה רוברטס) שנקלעת למעין משחק "אמת או חובה" בטלפון הסלולרי שלה. במשחק הזה יש כמה מלכודים מטרידים: קודם כול, אין "אמת", רק "חובה". שנית, אנשים מהמרים בכסף על הצלחתם של המשתתפים במשימות (שהן ממש לא לנשק את הידיד הכי טוב שלכם, אלא יותר בכיוון של לשכב על מסילה מתחת לרכבת נוסעת). והכי גרוע, אנשים מתעדים את המשחק וצופים בו. בקיצור, זהו שילוב של "משחקי הרעב" עם "פוקימון גו". למה "פוקימון גו"? מפני שגם ציד הפוקימונים הוא משחק סלולרי שיוצא מגבולות מכשיר הטלפון אל המציאות.

 

לכן אנחנו סופר-מסוקרנים מהסרט הזה, ולא רק בגלל אמה ועמיתה לסרט דייב פרנקו. אנחנו מקווים שהסרט הזה יצליח להגיד משהו על הקשר בין בני אדם לטכנולוגיה ועל המציאות העתידנית שאנחנו מתקדמים אליה בצעדי ענק (יש לנו תחושה שבקרוב נראה את המשחק הזה מתממש גם בעולמנו האמיתי). מצפייה בטריילר בהחלט נראה שיש למה לצפות.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=eJUfytUfhSs

 

הסרט יוצא לאקרנים היום (27.7)

 

תוכן שיווקי