סלבס

שברה את האינטרנט (צילום: אינסטגרם) (שוב)

מקלואי גרייץ מורץ ועד דמי לובאטו: לכולם יש מה להגיד על הסלפי החושפני של קים קרדשיאן

והתשובה של קים לכל הסיפור הזה מוחצת.

 ראש אחד   |   09/03/2016  |    |    | 

 

ביום שני האחרון העלתה קים קרדשיאן לאינסטגרם שלה סלפי חושפני במיוחד. קים נראית עומדת ערומה מול המראה, ושני פסים שחורים מצנזרים את האיברים האינטימיים שלה. התמונה לוותה בכיתוב "כשכאילו אין לכם מה ללבוש. לול". ובכן, מתברר שלכל אחד - וכשאנחנו אומרים "כל אחד", אנחנו באמת מתכוונים לזה - יש דעה כלשהי על הנושא. 

 

(צילום: אינסטגרם) (צילום: אינסטגרם)

 

הראשונה שהגיבה הייתה קלואי גרייס מורץ, שצייצה בטוויטר שלה: "קים קרדשיאן, אני מקווה שאת מבינה כמה חשוב להציב מטרות לנערות צעירות וללמד אותן שיש לנו כל כך הרבה דברים להציע מלבד הגוף שלנו".

 

 

הציוץ של קלואי לא התקבל בברכה, ואנשים רבים טענו שהיא עושה סלאט שיימינג (כלומר לבקר מישהי בגלל המיניות שלה) לקים קרדשיאן. בתגובה צייצה קלואי ציוץ נוסף והבהירה את כל העניין מנקודת מבטה: "יש הבדל גדול בין לכבד את הפלטפורמה שניתנה לך בתור סלבריטאית לבין 'סלאט שיימינג', משהו שבחיים לא עשיתי ובחיים לא אעשה".

 

 

 

 

קים סירבה לקבל את ההבהרה של קלואי והגיבה בציוץ עוקצני ועצבני במיוחד: "בואו כולנו נקבל את קלואי לטוויטר מאחר שאף אחד לא יודע מי היא. השער שלך ל'ניילון' היה חמוד". 

 

 

 

אוקיי, ואם חשבתם שהסערה הזאת חלפה, טעיתם. אחרי חילופי הציוצים האינטנסיביים האלה הצטרפו גם אריאל וינטר, דמי לובאטו, רואן בלנשרד ובלה תורן כדי להביע את דעתן. בלה ת'ורן צייצה: "אני חושבת שכל אישה צריכה לעשות את הבחירות שלה לגבי הגוף שלה. לכן אין זה המקום לבקר אף אחד על בחירות הלבוש שלו". דמי העלתה את התמונה הבאה לאינסטגרם שלה, ובה היא מסבירה שיש נשים שמועצמות באמצעות עירום ויש נשים שמועצמות באמצעות צניעות. דברים שונים מעצימים נשים שונות, ואף אחד לא רשאי להגיד למישהי איך עליה להעצים את עצמה.

 

 

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

 

גם רואן בלנשרד (בחיינו שהיא אחת הכוכבות האהובות עלינו בימים האלה) החליטה להגיב, והיא כתבה כמה דברים מאוד מעניינים בנושא, ובייחוד על השימוש שאנחנו יכולים לעשות בסלפי ככלי פוליטי: "למה פמיניסטיות כועסות על קים קרדשיאן? גברים מתעללים מדליפים כל הזמן תמונות עירום של נשים ללא רשותן, והנה יש פה אישה שגאה בגוף שלה ומפרסמת תמונה שלו. אני חושבת שנערות יכולות ללמוד מזה שני לקחים חשובים: קבלו את עצמכן ואת הגוף שלכן והשתמשו בסלפי ככלי שיאפשר לכן להיראות כפי שאתן רוצות להיראות. בעזרתו תוכלו לקחת את המושכות על הנראות שלכן (משהו שלרוב הבנות אין שליטה עליו ואף פעם לא הייתה)".

 

 

 

 

כמובן שגם אריאל וינטר התייחסה לעניין עם הציוץ הקצר והקולע: "אף אחד לא עשה באדי שיימינג לג'סטין ביבר כשהוא פרסם את תמונות העירום שלו עם הגיטרה, אז למה לקים קרדשיאן כן?"

 

 

 

 

ובסופו של דבר גם קים הגיבה לעניין וכתבה חיבור ארוך באתר שלה: "אני לא מבינה למה לאנשים אכפת מה אנשים אחרים עושים בזמנם הפנוי. אני לא מעשנת, אני לא שותה, מעולם לא ביצעתי פשע, ובכל זאת אנשים חושבים שאני מודל רע לחיקוי כי אני אוהבת את הגוף שלי?" עוד היא הוסיפה: "אני מועצמת מלהראות את הפגמים שבגוף שלי ולא לחשוב על מה אנשים אחרים יגידו עליהם". את הפוסט היא סיימה במשפט הבא: "אני אימא, אני אישה, אני אחות, אני בת, אני יזמית, ומותר לי להיות סקסית". 

 

 

WELL - מה אתם חושבים על כל העניין? 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)