סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

כל הטרנדים לסתיו הקרוב שנצפו בשבוע האופנה בניו יורק

תודו שאופנת החורף יותר שווה מהקיץ!

 ראש אחד   |   17/09/2016  |    |    | 

 

אם אתן רוצות לדעת מה באמת יהיו הטרנדים הבאים, טוסו לשבוע האופנה בניו יורק ורק תסתכלו על האנשים ברחובות. למקרה שזה לא מתאפשר, סיכמנו עבורכן את הטרנדים הכי חמים לעונות הקרות, באדיבות הפאשניסטות הגדולות שמסתובבות ברחובות ניו יורק!

 

1. קטיפה

קטיפה היא אחד הטרנדים הבולטים בעונת הסתיו-חורף הקרובה. סוג הבד הזה יופיע על בגדים, נעליים ותיקים. לא יהיה לכן איך להתחמק ממנו, ואתן גם לא תרצו! הבד מקנה לכל פריט אופנתי מראה עשיר ואיכותי כך שלא צריך לאבזר או לתכנן את האאוטפיט יותר מדי, הקטיפה תעשה את שלה.

 

קנדל ג'נר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) קנדל ג'נר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

 

2. פליסה

כן, כן, הטרנד הזה ממשיך איתנו גם בסתיו ובחורף! פליסה בחצאיות, בשמלות ובחולצות מעדן כל מראה ומקנה לו זווית סופר-נשית ומגניבה. לגמרי התחלנו לפנות מקום בארון לעוד כמה חצאיות פליסה.

 

מדיסון ביר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מדיסון ביר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

3. חולצות פורטרטים

טרנד חולצות עם כיתובים (שאנחנו עדיין מאובססים עליהן) עומד להיפרד מאיתנו, ובמקומו נכנסות חולצות שעליהן פורטרטים של זמרים/שחקנים/דוגמניות וכו'. אמנם זה נשמע מוזר להסתובב עם פרצוף של סלב על החולצה, אבל עם עיצוב וסטיילינג נכון, הלוק יכול להיות סטריט סטייל מגניב. 

 

ריטה אורה (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ריטה אורה (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

4. מגפיים מעל הברך 

רוב הטרנדים העונתיים הם שחזור טרנדים מהעבר. בקיץ האחרון היינו חזק בתוך שנות התשעים, ובקרוב יחזרו אלינו שנות השישים. הביטוי הראשון של הסיקסטיז באופנה המודרנית ניכר במגפיים גבוהים מעל הברך. מגפיים שכאלה יכולים להחזיק לוק שלם בפני עצמם, כלומר אין צורך בתלבושות מורכבות או באבזור יתר. מספיק ללבוש ג'ינס עם טי-שירט פשוטה, לנעול את המגפיים, ואתן מוכנות לכבוש את העיר.

 

ג'יג'י חדיד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ג'יג'י חדיד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

5. מטאלי

טרנד נוסף שממשיך איתנו לעוד עונה (וטוב שכך) הוא הבד המטאלי. בדומה לטרנדים הקודמים, גם הבד המטאלי שם דגש מספיק בכל אאוטפיט. לא משנה אם הוא יופיע על תיקים, נעליים, חולצות או שמלות, הוא לעולם לא נעלם מהעין ותמיד משדרג כל מראה מרגיל לשיקי.

 

אמה רוברטס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אמה רוברטס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

COLD - תתחילו לפנות את הארון.

 

(מאת נועם גורביץ'\noamg.rosh1@gmail.com)