סטייליש

איזה בית אתם? (צילום: מתוך אתר shop.danielle-nicole.com)

מצאנו תיקים בהשראת הבתים של "הארי פוטר" והם מושלמים

הפאוץ' של רייבנקלו הוא בדיוק מה שחלמתם עליו

 נועם גורביץ'   |   03/12/2017  |    |    | 

גם אתם לובשים את התלבושת האחידה של בית הספר, אבל חולמים על המדים של הוגוורטס? הסתכלתם פעם על התיק שלכם והרגשתם שכל מה שחסר בו זה לוגו של "הפלפאף"? אז הגעתם למקום הנכון, כי אנחנו כאן במתחם "סטייליש" אוהבים לבזבז שעות על גבי שעות בחיפושים אחר קולקציות בהשראת "הארי פוטר", ומצאנו עוד אחת! אמנם לא יצאו ספרים חדשים, אבל קולקציות של סדרת הספרים והסרטים האהובה יוצאות כל הזמן - בגדים שיקיםתכשיטים מנצנצים ואפילו רהיטים הורסים הם רק חלק קטן מפריטי "הארי פוטר" שתוכלו להשיג, ועכשיו מצאנו פריטים שיכשפו את בית הספר שלכם - תיקים בהשראת הבתים של "הוגוורטס". 

דניאל ניקול, מעצבת אופנה, חברה לחברת ההפקות "האחים וורנר" וביחד הם הוציאו קולקציית תיקים, שכולם בהשראת גריפינדור, סלית'רין, הפלפאף ורייבנקלו. לכל אחד מהבתים יש שני סוגי תיקים - תיק קלאץ' בעיצוב המדים של אותו הבית ופאוץ' עם הסמל הרשמי שלו. בין תיקי הבתים תמצאו אחד יוצא דופן - תיק גב בהשראת הארי פוטר בכבודו ובעצמו, עם פרינט של ברקים וזוג משקפי ראייה, כמובן. ברגע שראינו את הקולקציה הזו צעקנו "למעלה!" למטאטא שלנו, עלינו עליו וריחפנו לארה"ב להשיג פריט, כי לצערנו אין משלוחים לישראל (אנחנו לא בוכים, נכנס לנו שרביט לעין). 

אם אתם מכירים מישהו באוסטרליה, איטליה, קוריאה או בבריטניה, כדאי לכם לשלוח אליו חבילה עם כמה תיקים, כי במחירים של 38-78 דולר, זה לגמרי משתלם (אין מחיר לאהבה). רק אל תשכחו, לפני שאתם מזמינים, להניח על ראשכם את מצנפת המיון ולבדוק בכלל איזה בית אתם. 

via GIPHY

התיקים מעוצבים לפי הצבעים המדויקים של כל בית, בתוספת נצנצים על העניבות ועל חיות הבתים, כי פוטרהדס פאשניסטים חייבים קצת נצנצים בחיים. לפאוצ'ים מתווספת רצועה בצבעי הבתים וריצרץ' בצורת הסמלים הרשמיים, כך שאף אחד לא יוכל לפספס את ההשתייכות שלכם לגריפינדור, סלית'רין, הפלפאף או רייבנקלו.

מתוך אתר shop.danielle-nicole.com

הארי פוטר

מתוך אתר shop.danielle-nicole.com

הפלפאף

מתוך אתר shop.danielle-nicole.com

רייבנקלו

מתוך אתר shop.danielle-nicole.com

סלית'רין

מתוך אתר shop.danielle-nicole.com

גריפינדור

אז איזה בית אתם?