סטייליש

פתרון פשוט, קל ובסטייל (צילום: מתוך אינסטגרם)

מצאנו פתרון אופנתי למזג האוויר המבלבל בחוץ

איך יודעים שבא אביב? מסתכלים סביב סביב ולא מבינים מה מזג האוויר בחוץ.

 נועם גורביץ'   |   11/05/2017  |    |    | 

עונת האביב אמנם מלאה בפריחות, מסמלת התחדשות ובאופן כללי עושה לכולם טוב בלב. כידוע, אין דבר כזה מושלם וגם באביב יש בעיה אחת גדולה מאוד - מזג האוויר. אמנם הוא מתחמם ואנחנו זוכים לימי שמש קרירים ומושלמים, אך אחת לכמה ימים פתאום השמיים מתכהים והמעילים יוצאים או שאנחנו נמסים מרוב רוב במהלך היום וקופאים מקור בלילה. מה עושים?! אל דאגה, בדיוק בשביל זה אנחנו פה (ובשביל להזכיר לכן שפיצה זה הדבר הכי טעים בעולם). מצאנו 4 פתרונות בעזרת לוקים מהאינסטגרם שיסדרו לכן את הראש בכל הנוגע לאופנה בעונה המבלבלת של השנה.

1. שלבו פריטי לבוש ארוכים עם פריטי לבוש קצרים. כן, זה אולי נשמע מובן מאליו אבל דווקא המשחק הזה יוצר מראה קז'ואל-מגניב והכי חשוב - נעים.

2. כובעי בד הם פתרון קטן אך משמעותי. בין אם תבחרו בכובע רחב שוליים, בכובע מצחייה או בכובע גרב - כולם יחממו את ראשכן בעת הצורך ויהיו תוספת סטייל לכל לוק.

A post shared by Danielle Bernstein (@weworewhat) on

3. אוקיי, אוקיי (שימו גיטרות #לא_נמאס_מהבדיחה_הזו), הפתרון האהוב עלינו ביותר הוא שילוב פריטים קיציים עם מגפונים. שילוב שכזה יוצר מראה סטריט סטייל לא מתאמץ ויומיומי ומילה שלנו - הוא באמת יעיל.

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

4. פאשניסטות יקרות, קבלו את הפיתרון השיקי ביותר - מעיל על הכתפיים. פשוט הניחו את המעיל בנונשלט על הכתפיים שלכן, מבלי להשחיל את ידיכן בשרוולים וכך גם תתחממו אך עדיין תחושו בבריזה האביבית המרעננת. 

A post shared by Leonie Hanne (@ohhcouture) on

איזה פתרון אתן מעדיפות?