סלבס

מעורר השראה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מצאנו את הסרטון הכי חשוב שתראו היום, וכל נערה חייבת לצפות בו

ומה הקשר של טיילור סוויפט לכל העניין?

 עומר טסל   |   01/02/2017  |    |    | 

 

 

פלאשבק לפברואר 2016: אתם מרגישים את זה? כן, חזרנו בזמן שנה אחורה. אנחנו נוכחים בטקס פרסי הגראמי (כי אם כבר חזרנו אחורה בזמן, אז בואו נעוף על עצמנו), ובפרס היוקרתי של "אלבום השנה" זוכה לא אחרת מאשר כוכבת הפופ הגדולה של זמננו, טיילור סוויפט, על אלבומה 1989. #כבוד

 

 

טיילור עולה לבמה בהתרגשות, מודה למעריצים, למפיקים המוזיקליים ולשופטים של הטקס המכובד  ופוצחת בנאום חוצב להבות. "לאורך הדרך יהיו אנשים שינסו לחבל בהצלחה שלכם או לקחת קרדיט על ההצלחה ועל הפרסום שלכם", טיי טיי פונה לקהל. "אבל יום אחד, כשתגיעו לאן שאתם רוצים להגיע, אתם תדעו שהגעתם לשם בזכות עצמכם ובזכות האנשים שאוהבים אתכם".

 

מרגש! (קרדיט: giphy.com)

 

כבר אז סברנו שטיילור התכוונה לסכסוך בינה לבין קניה ווסט, שהתחיל ב-2009 כשקניה התפרץ לבמה בזמן שטיילור קיבלה פרס בטקס ה-VMA's. כזכור, המריבה תפסה תאוצה בשנה שעברה, כשקניה החליט להשמיץ את טיילור בקליפ שלו Famous. הנאום, שללא כל ספק היה מעורר השראה, הפך ויראלי בן לילה. היום, כמעט שנה לאחר הנאום המרגש, העלה עמוד היוטיוב הרשמי של טקס הגראמי את הסרטון המדהים הבא. תקשיבו טוב-טוב למילים, האם הטקסט מוכר לכם?

 

צפו בסרטון:

 

https://www.youtube.com/watch?v=YCJdu4ybW8s

 

 

כן, זהו נאום הזכייה של טיילור, ומדקלמות אותו מוזיקאיות צעירות. אין ספק שהנאום המפורסם של טיילור הפך למניפסט של ממש. אמנם הוא פונה לבנות צעירות שעוסקות במוזיקה, אבל לסרטון הזה יש מסר מדהים שמתאים לכל מי שלפעמים מאבד קצת אמונה. It Was You הוא שם הסרטון, וטיילור - עם ביחד עם כל הבנות החמודות בסרטון - קוראת לכם להאמין בעצמכם, מעודדת אתכם להמשיך לעשות את מה שאתם עושים ולא לתת לאף אחד לשבש את דרככם. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל בכל פעם שנרגיש קצת מעורערים, נצפה בסרטון הזה (ומיד לאחר מכן נאזין למלא-מלא שירים של טיילור סוויפט) ונזכיר לעצמנו כמה אנחנו שווים. 

 

 

מה חשבתם על הסרטון?