סטייליש

צמה זה כל הסיפור (קרדיט: מתוך האינסטגרם)

מצאנו ארבע תסרוקות פשוטות ומושלמות לכל אירוע

אנחנו לא יודעים ממה להתחיל קודם!

 דפנה ירושלמי   |   16/05/2017  |    |    | 

אם היינו אומרים לכן שמצאנו נוסחאת קסם שתהפוך כל יום שיער רע למדהים וכל אאוטפיט לשופע סטייל, הייתם מאמינים לנו? קוראות יקרות, הנוסחא בידינו! במילה אחת - צמה, ובשלוש מילים - צמה לכל אירוע. אז איך עושים את זה נכון? מיד תגלו.

Stay Classy

נתחיל בבייסיק - שתי צמות קלועות לאחור. התסרוקת הזו אהובה עלינו במיוחד משום שהיא עדינה, פשוטה ומוספיה המון! בעזרתה תוכלו לשדרג כל אאוטפיט ללא כל מאמץ.
הדבר הטוב ביותר הוא שהיא מתאימה לכל אירוע! בין אם תסתובבו ברחובות פריז הצבעוניים לנוף מגדל אייפל, או שאתם בטיול בחיק הטבע – זו התסרוקת עבורכן.

A post shared by Angel™ (@americanstyle) on

זה רק ספורט?

דמיינו: בסוף שעור ספורט, לאחר כל הקפיצות והריצות – השיער נשאר כקדמותו. נשמע כמו פנטזיה, נכון? ובכן, צמה-קוקו היא הפתרון בשבילכן. כל שעליכן לעשות הוא לאסוף את השיער לקוקו ולקלוע צמה ממנו. #תודו_לנו_אחר_כך

זרקתי על עצמי משהו ובאתי

כל מי שאוהבת מראה קז'ואל, מושקע אבל במראה חסר מאמץ, קבלו במחיאות כפיים את התסרוקת הבאה - צמה שזורה בחלק הקדמי ובצד השיער. התסרוקת הזו פשוטה לקליעה ומשדרגת כל הופעה בין אם זה לבית הספר, מפגש עם חברים או אירוע.

מה זה יום שיער רע?

קמתן בבוקר, מזג האוויר מושלם, בחרתן כבר אאוטפיט, השוקו מחכה לכן על השולחן ואז אתן מתבוננות במראה ומגלות שדווקא היום השיער החליט למרוד בכן. אבוי! בשלב הזה אתן מתחילות להבריש אותו ולרסס אותו בחומרים שונים בתקווה שהוא יסתדר, אך שום דבר לא עוזר. אז אם מבחינתכן כובע הוא לא פתרון לגיטימי, אנחנו שמחים להכריז - לא עוד! בעזרת הצמה שבתמונה, נוכל להבטיח לכן Good Hair Day בכל יום בשנה. מה עושים? פשוט קלעו את חלקו הקדמי של השיער בצמה ואת השאר אספו לקוקו.

איזו תסרוקת אתן מעדיפות?