בידור

(צילום: טוויטר)

מעריצי "שרלוק" היכונו: רמזים עבים על כל מה שקורה בעונה הרביעית

אבל למה רק ב-2017?

 ראש אחד   |   25/07/2016  |    |    | 

 

 

בואו נגיד את זה ככה, יחסית לסדרה שמשחררת שלושה פרקים בשנה, "שרלוק" מצליחה לייצר באזז לא נורמלי. עלילות הבלש השרמנטי וחברו ווטסון בעולם המערבי של ימינו, התמודדותם עם תעלומות, פשעים ונבלי-על, וכל זה על רקע העיר הכי יפה בעולם, הצליחו לכבוש את לבנו ואת לבם של מעריצים רבים. לכן אין זה מפתיע, שאחד הפאנלים שכולם חיכו לו בכנס הקומיקון היה של יוצרי הסדרה "שרלוק". 

 

למזלנו, הם לא אכזבו ופינקו אותנו בשתי מתנות: הראשונה היא טריילר חדש ומסקרן לעונה הרביעית שתצא בשנת 2017. השאלה הגדולה שמרחפת מעל העונה הזאת היא האם מוריארטי חזר, ואמנם בטריילר לא רואים תמונות חדשות שלו אבל כן ניתן להבחין בבריכה (0:23), ומעריצים רבים כבר החלו לקשור תאוריות שונות על הופעתה.

 

https://twitter.com/Sherlock221B/status/757265092425625600

 

 

ההפתעה השנייה של היוצרים הייתה רמז לגבי העונה החדשה שמורכב משלושה שמות: ת'אצר, סמית' ושרינפור. כמובן שגם במקרה הזה תאוריות רבות החלו לעוף באוויר, כאשר הפופולרית בהן היא ששרינפורד הוא אחיהם הגדול של שרלוק ומייקרופט. תאוריה זו מבוססת על העובדה שקונאל דויל (הסופר שכתב את ספרי "שרלוק" המקוריים), שקל לקרוא לשרלוק שרינפורד. כמו כן, ישנה השערה שאחיהם הגדול של שרלוק ומייקרופט שומר על נכסי המשפחה, בעוד ששני האחים הצעירים פותרים תעלומות. נוסיף לכל זה את העובדה שמייקרופט רמז במשפט בסוף העונה השלישית שאולי יש עוד אח במשפחה ונקבל תאוריה די מבוססת (ומרגשת! אנחנו רוצים לפגוש עוד הולמס!). 

 

לגבי שני השמות האחרים, סמית' יכול להיות קשור לקולברטון סמית', אחד הנבלים שהופיעו בספר של קונאן. ותאצ'ר? וול, אף אחד לא באמת לא יודע מי זה תאצ'ר, יש שמקשרים את השם למרגרט תאצ'ר (ראש ממשלת בריטניה לשעבר, הידועה בכינויה "אשת הברזל") ויש שמקשרים לפוסט ישן בבלוג המקוון של ווטסון, שמתעדכן במקביל לסדרה, שנקרא ששת התאצ'רים. מה אנחנו חושבים? אנחנו בעיקר מתרגשים מכל הרמזים האלה, תנו לנו שנייה לעכל.

 

https://twitter.com/ReetuKabra/status/757276789492285444

 

WOW - מושלם, לא יכולנו לצפות למשהו יותר טוב מזה. טוב, אולי חוץ מזה שהעונה החדשה כבר תגיע.

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)