סלבס

יותר אף אחד לא יתעסק איתה. (צילום: Courtesy Netflix)

מעריצה העבירה ביקורת על הזוגיות של כוכבת "ריברדייל" והיא ענתה לה

החיים שלה אומנם מוצגים לעיניי כל, אבל זה לא אומר שהיא צריכה לספוג הערות פוגעניות

 אריאלה אביר   |   12/11/2018  |    |    | 

כשאתה מפורסם, אחד הדברים הנלווים למקצוע הוא ביקורת יום-יומית שמגיעה מכל כיוון, בעיקר בעידן הרשתות החברתיות. בשבוע האחרון הרגישה קמילה מנדס, כוכבת "ריברדייל", את כל העניין הזה על בשרה כאשר נתקלה בהערה נבזית על מערכת היחסים הנוכחית שלה עם צ'ארלס מלטון, שגם הוא משחק בסדרה הפופולרית.

"מצטערת, אבל אני חייבת לפרסם את זה", כתבה מעריצה של מנדס בפוסט אינסטגרם שכלל שתי תמונות של הכוכבת - אחת עם בן זוגה הנוכחי והשנייה עם האקס ויקטור יוסטון. "קמי נראית מאושרת יותר עם ויקטור".

הפוסט נמחק מהאינטרנט, אבל לא לפני שקמילה הספיקה להגיב לאותה מעריצה. "זה קצת מטופש שאני מגיבה לזה, אבל אני חייבת להגיד לך שאת טועה", פתחה מנדס בפוסט אינסטגרם ארוך ומפורט. "אני הכי מאושרת שהייתי בחיי. זה מגוחך שאת קוראת לעצמך מעריצה, אבל כל העמוד שלך עוסק בזלזול במערכת היחסים שלי ובחבר שלי, שני דברים שאת מן הסתם לא יודעת עליהם דבר".

קמילה המשיכה ופירטה כי התמונה המדוברת בה היא וצ'ארלס נראים מדוכדכים צולמה כשהם היו בדרכם לאודישן, שצ'ארלס עזר לה להתכונן אליו, והיא בכלל לא ידעה שמצלמים אותה, בעוד שהתמונה עם ויקטור צולמה בכנס קומיק-קון, כשהשניים מן הסתם ידעו שמתעדים כל צעד וצעד שלהם.

"אני מקווה שאת צעירה, כי זו כנראה הדרך היחידה להצדיק את חוסר הבגרות שלך", סיכמה מנדס.