פסטיבל הקיץ

#סטפן_פאן (צילום: דורון סרי)

מעדן בן זקן ועד סטפן: רשימת האמנים של פסטיבל הקיץ נחשפת

אירוע המוזיקה הגדול של ראש אחד מתקרב בצעדי ענק

 מאיה גלר   |   23/07/2018  |    |    | 

יש כמה דברים שאנחנו פשוט לא יכולים בלעדיהם בחופש הגדול: אבטיח, ערבי פיצה עם הבסטיז ופסטיבל הקיץ של ראש אחד. אחרי שבשנה שעברה עלו לבמה הכוכבים הכי גדולים והפכו את היום הזה לבלתי נשכח (כזה שאנחנו עדיין מדברים עליו בכל פעם שעולות המילים "קיץ", "ראש" או "אחד"), הגיע הזמן לעשות שוב היסטוריה ולפרסם את רשימת האמנים שיופיעו בפסטיבל שוקו טרה Rosh1 שיערך ב-14.8 באמפי לייב פארק ראשון לציון (#תופים), אתם מוכנים לזה?

 

עדן בן זקן, סטפן, אנה זק, אופק המלאך, קטריקס ודורון ביטון, קייט ואור, עדן מאירי, שיר זוארץ, סמולקין, פלג ואלון, חארטא גאנג, בן זיני וטיילור מלכוב, מיכל מצוב, עידן תלם, אליאור בילוקס, כוכבי "האח הגדול" ועוד. רגע, מה? קראתם נכון, הפתעות נוספות מחכות לכם בדרך וכדאי להמשיך להתעדכן כי רשימת האומנים תיחשף במלואה בקרוב (אעע, אנחנו לא יכולים עם כל המתח הזה!).

כמו שאתם בטח כבר יודעים, קווין רובין, אלין כהן ואנג'ל ברנס ישתפו פעולה בפעם הראשונה על במה אחת וינחו את האירוע החם של הקיץ. הספירה לאחור החלה ועכשיו כל מה שנשאר לעשות הוא לקנות כרטיסים, לבחור את האאוטפיט המושלם ולעשות ריפרש לדף הבית של ראש אחד עד שיתפרסם מי עוד מגיע להופיע. נתראה שם?

 

תוציאו יומנים ותתקשרו לספר לבסטיז את כל הפרטים החשובים:

תאריך:

14.8.18

איפה?

אמפי לייב פארק ראשון לציון

מתי?

16:00

גילאים:

11-18

לרכישת כרטיסים:

לחצו כאן