סלבס

יש לך משהו עצוב בעיניים (צילום: יוטיוב)

ממשיך הלאה: לכוכב "האנטומיה של גריי" יש חברה חדשה

ג'סי וויליאמס מנסה להמשיך בחייו לאחר הפרידה מאשתו.

 אריאלה אביר   |   13/07/2017  |    |    | 

זוכרים שסיפרנו לכם שג'סי וויליאמס (ג'קסון אייברי מ"האנטומיה של גריי" בשבילכם) נפרד מאשתו, ארין דרייק-לי, אחרי 13 שנים של זוגיות?

וול, במקרה שהתחלתם לדמיין איך תטוסו לוושינגטון ותכבשו את לבו של הפלסטיקאי הכי מהמם בבית החולים "סיאטל גרייס", יש לנו חדשות רעות בשבילכם.

בשבועות האחרונים נפוצו שמועות כי וויליאמס נמצא בזוגיות חדשה עם השחקנית מינקה קלי, ולמרות שבדרך כלל אנחנו לא מאמינים לשמועות (#שקר), עכשיו יש גם הוכחות. בשלישי בערב יצאו השניים לדייט בלוס אנג'לס ונתפסו על ידי צלמי הפפראצי. "הם שמרו עד עכשיו על פרופיל נמוך בגלל כל העניין התקשורתי בהם", סיפר מקור ל-E! News והוסיף: "עכשיו הם מרגישים יותר בנוח להיראות יחד בציבור". "ג'סי הוא אדם מאוד פרטי, במיוחד כשזה נוגע למערכות היחסים שלו, אבל הוא נפתח אל מינקה והיא עמדה לצדו, וזה בדיוק מה שהוא צריך", ציין המקור.

בתחילת השבוע הופיע ג'סי בסרט הדוקומנטרי שהוציא הראפר ג'יי זי, Footnotes for 4:44, שם הוא דיבר על חוויותיו מחיים בעין הציבור. "הייתי במערכת יחסים של 13 שנים. 13 שנים אמיתיות", פתח ג'סי את לבו והמשיך: "פתאום אנשים אומרים שזרקתי את מערכת היחסים הזו ואת המשפחה שלי לפח בגלל שפגשתי בחורה חמודה. זו החוויה הכי כואבת שחוויתי בחיי". בכך שם וויליאמס סוף לשמועות על כך שבגד באשתו ולכן השניים נפרדו, ובעיקר גרם לנו לקוות שמערכת היחסים החדשה עם קלי תגרום לו לאושר, כמעט כמו שהוא גורם לנו כל שבוע בטלוויזיה.