מגזין

ללק את האצבעות! ולבכות מהחריפות. (קרדיט: Giphy.com)

מילקי חריף וטילון לוטוס: כל הנשנושים החדשים בשוק

ברוכים הבאים למדור שישאיר אתכם רעבים לעוד (ואותנו שבעים מאוד!)

 עמרי ויסמן   |   14/05/2017  |    |    | 

מילקי בטעם שוקולד צ'ילי

הדרך הכי טובה לתאר את מה שחשבנו על המילקי החריף של שטראוס, היא להצהיר שלא סיימנו את הגביע הבודד שקיבלנו. למעשה, השארנו חצי ממנו במקרר, ואף אחד לא נגע בו גם אחרי כמה ימים. אולי הרעיון לשלב צ'ילי במעדן שוקולד עם קצפת נשמע מעניין ואפילו קצת נועז, אבל לצערנו – ולפחות לטעמנו – הביצוע לא היה מוצלח ופשוט היה לנו מוזר ולא טעים. אנחנו אוהבים מילקי, אנחנו אוהבים צ'ילי – אבל אנחנו לא אוהבים אותם ביחד. סורי.

1/5 בסולם האום נום נום.

 

 

(צילום: יח"צ)

סקיטלס באריזת בקבוקון

מה חדש בסקיטלס בטעם פירות באריזת בקבוקון? אמממ... רק הבקבוקון. כאילו, מעכשיו תוכלו להשיג את הסוכריות הקטנות והצבעוניות גם באריזה קשיחה שתוכלו לקחת לכל מקום, במקום שהשקית תיקרע והסוכריות יתפזרו לכם בכיס ויכתימו אותו בצבעי מאכל, וגם זה משהו (אם כי היינו מעדיפים, אתם יודעים, טעם חדש).

3/5 בסולם האום נום נום.

(צילום: יח"צ)

 

גלידות בטעמי מקופלת וטורטית

בהתחלה חשבנו שזה חלום שהתגשם, כי לדעתנו אין כמו חטיף טורטית, וגם מקופלת עושה לנו נעים בבטן. לכן כשקיבלנו לדגימה את הטעמים החדשים של גלידות שטראוס – טורטית ומקופלת, התרגשנו עד השמיים. רק חבל שהציפיות הגבוהות שלנו לא התממשו.

הטורטית: אכזבה גדולה. לא שהיה מגעיל, חלילה, אבל אין ספק ששוקולד אמיתי היה משדרג מאוד את הטעם (פייר, גם בחטיף עצמו אין שוקולד חלב אמיתי). גם לא היינו מתנגדים לחתיכות וופל אמיתיות. טעם הגלידה (שקדים רום) בקושי הזכיר לנו את הטורטית האמיתית, ולא נגזים אם נגיד שקצת נשבר לנו הלב.

2/5 בסולם האום נום נום.

המקופלת: פה המצב היה יותר טוב, כי אשכרה היו בגלידת הוניל חתיכות אמיתיות וגדולות של מקופלת אורגינלית, וזה כל מה שצריך. ועדיין, זו בסך הכל גרסה משודרגת של וניל פצפוצים.

 3/5 בסולם האום נום נום.

 

 

(צילום: יח"צ)

קורנטו לוטוס

כן, לזה אנחנו מתכוונים! בשבוע רבוי אכזבות כמו זה, גביע הקורנטו לוטוס של שטראוס הציל את המצב. מדהים מה שאפשר לעשות עם גלידת וניל, ריפל בטעם לוטוס ושברי עוגיות מקורמלות. נשנוש השבוע!

5/5 בסולם האום נום נום.   

 

 

(צילום: יח"צ)

קוביות לואקר קוקוס

טעם קרם הקוקוס של לואקר הוא חדש יחסית, ועכשיו גם מוציאים אותו באריזת קואדרטיני (קוביות וופלים קטנות) משפחתית. דווקא רעיון טוב, כי זה מוצר די שווה והאריזות האישיות מתחסלות די מהר. אפילו מי שבדרך כלל לא אוהב קוקוס אמר שטעים לו והושיט יד לקבל עוד. נתנו לו כיף במקום כי התקמצנו.

4/5 בסולם האום נום נום.

(צילום: יח"צ)

 

פסק זמן קוקוס ופסק זמן וניל קרמל

גם השנה השיקו בעלית מהדורות אביב מוגבלות של חטיף פסק זמן בטעמים מעניינים, וזה מה שיש לנו להגיד עליהן:

וניל-קרמל: ככה-ככה. אולי כי אף פעם לא אהבנו וופלים בטעם וניל. מה רע רק בקרמל? 3/5 בסולם האום נום נום.

קוקוס: מעולה, אפילו יותר מהלואקר שלמעלה. נראה לנו שאנחנו בקטע של קרם קוקוס... 5/5 בסולם האום נום נום.

(צילום: יח"צ)

 

 

פיט פופ

בשביל פופקורן מוכן שמגיע בשקית (בניגוד לפופקורן טרי וחם שקונים בקולנוע או מכינים בבית), סדרת פיט פופ הפתיעה אותנו לטובה. יש בטעם מלח ים (רגיל), קרמל (טעים מאוד!) ומתוק-מלוח (לא טעמנו), וכל מי שניסה אמר שיש פה אלטרנטיבה ראויה ופריכה לחטיפים שגרתיים יותר.

4/5 בסולם האום נום נום.

 

 

(צילום: יח"צ)

תביאו לארץ!

בכל מדור נקדיש פינה לנשנוש חדש שיצא לאחרונה בחו"ל ונעשה הכל (טוב, כמעט הכל, עדיין יש לנו טיפת כבוד עצמי) כדי שיביאו אותו לישראל. נתחיל ב-m&m’s בטעם קרמל שמושק ממש עכשיו בארצות הברית. יש מצב שדונלד טראמפ יביא כמה ארגזים בביקור שלו?

(צילום: יח"צ)