ראשי

(קרדיט: Giphy.com)

מלוח שנה מתפוצץ ועד מקל סלפי לכלבים: מצאנו את שמונת המוצרים המגניבים של השבוע

תתחילו לפנות מקום על השולחן.

 ראש אחד   |   01/10/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו כל כך אוהבים את האינטרנט! עזבו אתכם מהרשתות החברתיות ומאתרי המוזיקה שאנחנו חורשים עליהם, הכיף האמיתי הוא למצוא מוצרים הזויים שמוכרים ברשת. כדי שלא תיאלצו להתאמץ יותר מדי, מצאנו עבורכם את שמונת המוצרים המצחיקים/הזויים/מגניבים שיעלו לכם חיוך ענק על הפנים ואולי אפילו ל-BFF שלכם, כשתקנו להם "טוסטר סלפי". מה זה? מיד תגלו!

 

 

1. לוח שנה מתפוצץ

שני הדברים הכי חשובים בעולם - לוח שנה ובועות מתפוצצות - התאגדו למוצר אחד. ברור לכולנו שלוח שנה חשוב לנו כדי שנדע בדיוק מתי מתחיל החופש הבא, אבל למה בועות מתפוצצות הן אחד הדברים החשובים בעולם? בשביל השקט הנפשי שלנו, כמובן. תודו באמת, אתם מכורים לפיצוץ הבועות האלה, זה הכי מרגיע! עכשיו תוכלו לסמן ימים שעברו בעזרת פיצוץ בועה. בבקשה, זו ההגדרה לאושר.

 

אמאזון, 100 שקלים (צילום: מתוך אתר אמאזון) אמאזון, 100 שקלים (צילום: מתוך אתר אמאזון)

 

 

2. מפזר אדים של "מלחמת הכוכבים"

גם בסתר וגם בגלוי, רובנו מעריצים את סרטי "מלחמת הכוכבים". ואף שבסרטים משחקים כוכבים רבים ומופיעות בהם דמויות אייקוניות (כמו יודה ודארת' ויידר), אין ספק שהחמוד מכולם הוא
הרובוט R2-D2. אם אתם בקטע של בריאות ואוהבים מפזרי אדים שירענן את נשימתכם, מצאנו אחד מושלם עבורכם בצורת הרובוט האהוב! מה עוד אפשר לבקש?

 

אורבן אאוטפיטרס, 150 שקלים (צילום: מתוך האתר "אורבן אאוטפיטרס") אורבן אאוטפיטרס, 150 שקלים (צילום: מתוך האתר "אורבן אאוטפיטרס")

 

 

3. נזלת נקייה

ואם כבר מדברים על רענון הנשימה, מה עם קצת נזלת שתזכיר לנו שחשוב לשמור על הבריאות? סתם, לא באמת נזלת, אלא סבון או שמפו לשיער! לפניכם מתקן לסבון שתוכלו לתלות במקלחת או לצד הכיור, למלא אותו בחומר ניקוי וללחוץ על הנחיר בעת הצורך. כן, כן, זה דוחה אבל סופר-מגניב.

 

גאדג'טליין, 59 שקלים (צילום: מתוך אתר "גאדג'ט ליין") גאדג'טליין, 59 שקלים (צילום: מתוך אתר "גאדג'ט ליין")

 

 

4. הצלצול הגואל

נמשיך עם מוצרים גאונים לחדר האמבטיה ולשירותים ונעבור למוצר הכי טוב שמצאנו ברשת - פעמון נייר טואלט. הפעמון הזה נועד לרגעים הקריטיים בשירותים כשנגמר נייר הטואלט. במקום לצרוח לאחד מאחיכם או להורים שיביאו לכם נייר, פשוט צלצלו בפעמון, וכל בני הבית ידעו למה הכוונה. השתמשו בכוח הזה בחוכמה!

גאדג'ט ליין, 29 שקלים (צילום: מתוך אתר "גאדג'ט ליין") גאדג'ט ליין, 29 שקלים (צילום: מתוך אתר "גאדג'ט ליין")

 

 

6. כלב פוטוגני

אוהבי הכלבים, התפקדו! מצאנו מוצר שיפיל אתכם מהרגליים. האם אתם מנסים כל הזמן לצלם את הסלפי המושלם עם כלבכם האהוב והוא פשוט לא זורם איתכם? לא נורא, זה קורה לכולם, ומעכשיו הכול יסתדר - המוצר הבא מתחבר לסמארטפון שלכם ויפנה את מבטו של הכלב שלכם היישר אל המצלמה באמצעות כדור טניס שמחובר לחלקו העליון. האם מתנו והגענו לגן עדן?!

 

פוץ' סלפי, 50 שקלים (צילום: מתוך אתר "Pooch Selfie") פוץ' סלפי, 50 שקלים (צילום: מתוך אתר "Pooch Selfie")

 

 

7. שותים ובונים

ידוע שלא משחקים עם אוכל, אבל מי אמר שלא משחקים עם שתייה? כוס שמורכבת ממשטח לגו היא בדיוק מה שחיפשנו. תשכחו מהימים ששתייה הייתה פעולה מהירה - אחרי שתקנו את המוצר הזה כל סשן שתייה יימשך לפחות עשר דקות ויכלול בניית מגדלי לגו על גבי הכוס. באמת היו חסרים לנו דברים שיעכבו אותנו בבוקר בדרך לבית הספר.

 

אמאזון, 50 שקלים (צילום: מתוך אתר "אמאזון") אמאזון, 50 שקלים (צילום: מתוך אתר "אמאזון")

 

8. טוסט אנושי

טוסט הוא אחד המאכלים המהנים לאכילה, במיוחד בבוקר בדרך לבית הספר. אנחנו אוכלים כל כך הרבה ממנו, שכבר קצת השתעממנו מהצורה שלו, ובדיוק בגלל זה הומצא המוצר הגאוני הבא - טוסטר סלפי. הטוסטר יוצר תבנית של תמונת סלפי לבחירתכם, וברגע שהוא קופץ מתוך המכשיר מיד תראו "חותמת" חרוכה של התמונה. במעמד הזמנת המוצר אתם שולחים תמונה נבחרת, וכשתקבלו את הטוסטר, תקבלו גם את התבנית עם התמונה שתוכלו להכניס לתוכו. אוכל מעולם לא נראה טוב יותר!

 

Hammacher,265 שקלים (צילום: מתוך אתר Hammacher) Hammacher, י 265 שקלים (צילום: מתוך אתר Hammacher)

 

 

FUNNY - הזמנו כבר את כל המוצרים האלה, מקווים שנשאר גם לכם.

 

 

(מאת נועם גורביץ'/noamg.rosh1@gmail.com)