מגזין

כשנהיה גדולים אנחנו רוצים להיות את. (צילום: טוויטר DogFilterIcons)

מכורים לסנאפ? בקרוב תוכלו להרוויח כסף מהסנאפצ'ט

ונראה לנו שמצאנו את העבודה הכי טובה בעולם

 דניאל פסו   |   09/11/2017  |    |    | 

עד אתמול אם הייתם שואלים אותנו - "מהי העבודה הטובה בעולם?", היינו עונים "טועמי פיצות מקצועים", בלי כל צל של ספק. אבל אתמול הודיעה סנאפצ'ט שהחל משנת 2018 היא תשלם למשתמשים שלה כסף על פרסומות, ואנחנו חושבים שמצאנו את הג'וב הכי טוב אבר.

מנכ"ל סנאפצ'ט הודיע כי בשנת 2018 החברה תאפשר למשתמשים המשפיעים שלה לנצל את הפלטפורמה כדי להפיק הכנסה כספית, או במילים פשוטות, לייצר כסף מסנאפים! "עד כה הזנחנו את קהילת המשתמשים שלנו שיוצרים ומשתפים סנאפים ציבוריים", ציין המנכ"ל בדו"ח הרבעון האחרון של החברה. בפועל המהלך הזה יאפשר למשתמשים ברשת החברתית חשיפה גדולה יותר, הפצה רחבה של הסרטונים שלהם לקהל נרחב, ייצור תכנים איכותיים יותר ועל הדרך גם להרוויח כסף מפרסומות. 

עדיין לא נחשף איך סנאפצ'ט תיישם בדיוק את היוזמה החדשה, ומה יהיו הקריטריונים שהמשתמשים יצטרכו לעמוד בהם על מנת לקבל תשלום, אך נראה שהמודל יהיה זהה לזה של יוטיוב, בו משתמשים עם מעל ל-10,000 צפיות יכולים להפוך את ערוצם למקור הכנסה ולקבל תשלום מפרסומות, בשונה מרשתות חברתיות אחרות, כמו פייסבוק ואינסטגרם, בהן ניתן להרוויח כסף רק דרך מודעות ממומנות.

אנחנו בטוח נמשיך לעקוב אחרי הנושא, כי אם אפשר להעלות סנאפ שלנו משתעשעים עם פילטר הכלב, בזמן שאנחנו אוכלים פיצה ולקבל על זה כסף? וול, ניצחנו את החיים.