בידור

(צילום: אימג"בנק/Gettyimages)

אורלנדו בלום תקף את ג'סטין ביבר

אומרים שבאהבה אין חוקים, אבל מה לגבי קנאה? נראה שגם בתחום הזה הגבולות קצת מעורפלים - רק תשאלו את אורלנדו בלום, שהחליט לעוף על ג'סטין ביבר. 

  |   30/07/2014  |    |    | 
אורלנדו בלום וג'סטין ביבר

אומרים שבאהבה אין חוקים, אבל מה לגבי קנאה? נראה שגם בתחום הזה הגבולות קצת מעורפלים - רק תשאלו את אורלנדו בלום, שהחליט לעוף על ג'סטין ביבר. 

הרשו לנו לפתוח בשאלה שכנראה עברה לכולנו בראש: ווטס דה קשר בין אורלנדו בלום לג'סטין ביבר? ובכן, למי מכם שלא היה בעניינים באותה תקופה, נזכיר שבנובמבר 2012 החלו לרוץ ברשת שמועות לפיהן ג'סטין ביבר ודוגמנית העל מירנדה קר, אז אשתו של בלום, התקרבו מעבר למקובל; זאת בעקבות המפגש המתוקשר של השניים בתצוגת האופנה השנתית של ויקטוריה'ס סיקרט (חיפוש זריז בגוגל סוגר לכם את הפינה). אבל חכו, זה לא נגמר כאן - תריצו כשנה וחצי קדימה לאפריל 2014, כשאורלנדו בלום נצפה מבלה עם לא אחרת מאשר סלינה גומז, ה-אקסית של ביבר. מובן שגם במקרה הזה הוצפה הרשת בשמועות על טיב הקשר בין השניים. ובכן, אחרי המסע הזריז במנהרת הזמן, נראה שלביבר ולבלום יש די הרבה במשותף, לא?

בחזרה לענייננו: אתר הרכילות TMZ מדווח כי אתמול בבוקר נכנסו אורלנדו בלום וג'סטין ביבר למה שנקרא "קטע לא נעים" (בלשון המעטה) כשנתקלו אחד בשני במסעדה באיביזה. עדי ראייה שהיו במקום מספרים כי בלום בן ה-37 ניסה לתת אגרוף לביבר, שהצליח להתחמק מהמכה. הקטע המצולם מתעד את הרגעים שאחרי התקרית המדווחת, ובו אפשר לראות את בלום ניגש לביבר - שהיה בדרכו החוצה - כדי לזרוק לו עוד כמה מילים בפרצוף. Yikes.

http://www.youtube.com/watch?v=r3LiXnYS-Yc

מתברר שאחרי כל הסיפור החליט ג'סטין לבצע מהלך נוסח "צוחק מי שצוחק אחרון", והעלה לאינסטגרם תמונה של מירנדה קר בבגד ים. מובן שהתמונה הוסרה תוך דקות, אבל המסר (או יותר נכון, העקיצה) עודנו חי.

WELL - אנחנו בשוק, ואתם?

(כרמל נמירובסקי / carmel.rosh1@gmail.com)