סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מי מלכלך על ליטל מיקס? פיפת' הרמוני מגיבות

קצת גירל פאוור, מישהו?

 ראש אחד   |   06/11/2016  |    |    | 

 

 

 

לא חסרות הזדמנויות בהן מנסים לסכסך בין להקות הבנות המצליחות בעולם, ליטל מיקס הבריטיות ופיפת' הרמוני האמריקאיות. ההצלחה של הלהקות השונות חוצת גבולות, ו-וול, כנראה שזה טבעו של עולם הפופ, הא? אבל סיפורינו היום חושף צד חברי ואמיתי של להקות הבנות, על פיו הן עומדות זו לצד זו ולא נותנות לאף אחד ללכלך עליהן. תקראו טוב-טוב.

 

 

בראיון שנתנו מוקדם יותר השבוע למגזין Official Charts נורמני ואלי, חברות להקת פיפת' הרמוני, נשאלו שאלות על חוויותיהן מאירופה, על הטור המוזיקלי העולמי המשגשג שלהן, על הצלחתן של אלבומן המעולה "7/27" וכן, גם על התגובות הפחות נעימות שלהקתן ולהקת ליטל מיקס מקבלות ברשת לגבי תלבושות ההופעות שלהן. רגע, שאנחנו נבין, דברים כאלה עדיין קורים ב-2016? לצערנו, זה לא סוד שלצד ההצלחה יש גם תגובות פחות תומכות כלפי שתי הלהקות. גם ליטל מיקס וגם פיפת' הרמוני "זכו" לשלל ביקורות לגבי תלבושותיהן. מסתבר שהיו כאלה שטענו כי התלבושות חושפניות מדי לטעמם.

 

 

אז איך הבנות מגיבות לביקורות הללו? אלי ונורמני נשאלו האם ראו את הופעתן של להקת ליטל מיקס בתכנית הכישרונות הבריטית X Factor ומה הן חושבות על הביקורות השליליות של התלבושות. "אם אנחנו בתור נשים רוצות להעצים את הנשיות שלנו, אנחנו נעשה את זה בדרך שעושה לנו הכי טוב" אומרת נורמני בראיון. "כשהקליפ לשירנו Work From Home יצא, היו כאלה שהיה להם הרבה מה לומר. בהחלט מדובר בהתמודדות לא פשוטה, אנחנו מבינות אותן" סיכמה נורמני. אלי דאגה להוסיף במתיקות לאחר הצפייה בהופעתן של ליטל מיקס "הבנות היו מעולות! נשמעו מעולה, נראו מעולה, הן פשוט מעולות!". 

 

 

 

ניסיתם לחפש תככים? לא בבית ספרנו. להקות הבנות מוכיחות כי הן עומדות זו לצד זו. GIRL_POWER#

 

(צילום: Giphy)

 

 

(עומר טסל - omert.rosh1@gmail.com)