בידור

כסף, כסף משמים!

מי הרוויח יותר השנה: ג'סטין ביבר או טיילור סוויפט?

מי שזה לא יהיה, יש לכם להלוות לנו עשירייה?

 עמרי ויסמן   |   13/06/2017  |    |    | 

כמדי שנה, פרסם המגזין הכלכלי הנחשב "פורבס" את רשימת הסלבס הכי רווחיים של השנה החולפת. הדירוג השנה קצת מפתיע, שכן הראפר דידי (לשעבר פאף דדי, פי דידי ושלל וריאציות נוספות) גרף לכיסו יותר מ-130 מיליון דולר מיליון בתריסר החודשים האחרונים, וזאת בזכות סיבוב הופעות קאמבק מצליח, מכירת שליש מליין האופנה שלו, Sean John, ושאר מיזמים עסקיים.

למקום השני הגיעה ביונסה עם 105 מיליון מרשרשים, בעיקר בזכות סיבוב ההופעות האחרון שלה, ובמקום השלישי נמצא את ג'יי.קיי רולינג עם 95 מיליון דולר (ותודה לקוסם צעיר מסוים על העזרה). במקום הרביעי יש לנו את דרייק עם 94 מיליון ירוקים הודות לסיבוב ההופעות שלו, במקום החמישי ניצב הכדורגלן רונאלדו שחייב את הצלחתו הכלכלית לחברת נייקי ולקולקציות ההנעלה, ההלבשה התחתונה והבישום שלו, ואילו למקום השישי והמפתיע התברג דה וויקנד עם 92 מיליון דולר, כי אין כמו סיבוב הופעות מצליח לשדרוג מסגרת האשראי.

מעבר לעשירייה הראשונה נמצא את ג'סטין ביבר (מקום 13 עם 83 מיליון דולר), אדל (מקום 18 עם 69 מיליון), טיילור סוויפט (מקום 49 עם 44 מיליון), קיילי ג'נר (מקום 59 עם 41 מיליון), אד שירן (מקום 71 עם 37 מיליון) ואת קייטי פרי (מקום 95 עם 33 מיליון דולר). אל תבזבזו הכול במקום אחד, בסדר? ובכלל, הדברים הכי חשובים בחיים הם בריאות, אהבה ופאי בננות – כסף זה בקטנה!