ראשי

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מי גנבה לג'סטין את תואר "התמונה הכי אהובה באינסטגרם"?

בזכות למעלה מארבעה מיליון לבבות, בקטנה.

 ראש אחד   |   13/07/2016  |    |    | 

 

איך אנחנו אוהבים את האינסטגרם! קשה לנו לדמיין את החיים שלנו בלי אפליקציית התמונות הממכרת; אנחנו מעלים תמונות של האוכל שאנחנו אוכלים והבגדים שאנחנו לובשים ובעיקר - מנסים לכבוש את הרשת עם הטרנדים הכי חמים. ובכן, עד לא מזמן הייתה זו קנדל ג'נר שאחזה בתואר הנכסף "התמונה בעלת מספר הלייקים הגבוה ביותר באינסטגרם". כידוע, בתמונה המדוברת שכבה קנדל על הרצפה בשמלה לבנה ואצילית כששיערה פזור מעל ראשה ומעוצב בצורת לבבות קטנים וחמודים. #אמנותי

 

 

 

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

 

 

אך בחודש מאי האחרון גנב לה ג'סטין ביבר את התואר בעזרת תמונת Throw Back קלאסית שלו ושל לא אחרת מאשר סלינה גומז! אוף, מה זה הטיזינג הזה? האם זה אומר שיש סיכוי לקאמבק? כי אנחנו לגמרי מתגעגעים לג'לינה.

 

 

 

Feels

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

אז מי הצליחה לגנוב לג'סטין את התואר ולעקוף למעלה מ-3.7 מיליון לייקים באינסטגרם? רק בחורה אחת יכלה לנצח את ג'סטין - ואת עצמה, בעצם.

 

 

אנחנו מדברים על סלינה גומז, כמובן! לפני כשבועיים העלתה הזמרת תמונה שלה כחלק מקמפיין של חברת קוקה קולה, שבו הודפסו על בקבוקי הקולה שורות משירים מפורסמים. בתמונה נראית סלינה לובשת חולצה אדומה, ציפורניה משוחות בלק אדום, היא מיישרת מבט חודר למצלמה וכמובן, שותה מבקבוק של קוקה קולה שעליו מתנוסס הציטוט "You're the Spark" מתוך שירה Me & the Rhythm.

 

 

 

when your lyrics are on the bottle ?

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

 

 

אנחנו בעיקר מתלהבים מהמעריצים המושבעים, שהצליחו להביא את כל התמונות האלה לכמות מדהימה של לייקים, ומי יודע, אולי ג'סטין עוד ינסה לכבוש בחזרה את התואר הנכסף. אבל, ג'סטין, בלי רמאות. רק תמונות חדשות ואקסקלוסיביות. תודה.

 

 

INSTA - איזו תמונה הכי אהבתם?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh1@gmail.com)