סטייליש

אנחנו עדיין מנסים לעכל את מה שראינו (קרדיט: Giphy.com)

מילי בובי בראון לבשה את המכנסיים שכולם אוהבים לשנוא

בהחלט קרה פה דבר מוזר (הבנתם?!)

 נועם גורביץ'   |   11/06/2017  |    |    | 

הפאשניסטה הצעירה האהובה עלינו, מילי בובי בראון, כובשת שטיחים אדומים בבחירות אמיצות של אאוטפיטים ובונה לעצמה תדמית של מכתיבת טרנדים, והיא רק בת 13! אנחנו עוקבים בשקיקה אחר הבחירות האופנתיות שלה ושואבים ממנה השראה בכל פעם מחדש, אבל הפעם היא הצליחה לבלבל אותנו. 

via GIPHY

לפני כ-4 ימים, מילי פרסמה תמונה בחשבון האינסטגרם שלה לצד מאדי זיגלר, חברתה הטובה. אחרי שסיימנו להתמוגג מה- Friendship Goals, הבחנו במכנס מעט משונה ומאוד מוכר - ג'ינס בגזרת MOM של "טופשופ" עם חלון הצצה לברכיים. תפסיקו רגע לצחוק, אנחנו לא עובדים עליכם, באמת נמכר ג'ינס עם חלון הצצה לברכיים. הג'ינס נמכר במחיר 372 שקלים בסניפי החברה ברחבי העולם ובאתר "נורדסטרום", אך לא בסניף הישראלי (וטוב שכך). עוד מהרגע שהוא פורסם, הרשת געשה סביב העיצוב המשונה וביקורות מבולבלות פורסמו באתרים כמו "טין ווג", "דה סאן", "סבנטין" ו- "באזפיד" וצייצו תגובות כמו "מכנסי MOM עם ברכיים שקופות הרסו לי את הבוקר" ו- "אני כל כך מבולבל... למה??? 4 מילים שלעולם לא אמורות להיות ביחד - מכנס MOM ברכיים שקופות".

(צילום: מתוך אתר :נורדסטרום")

התגובות המצחיקות והביקורות השליליות הציפו את הרשת אך לאחר שמילי נצפתה במכנס הזה, מעריציה הגיבו על התמונה "אולי הג'ינס הזה לא כל כך נורא...", "אם מילי לובשת, מילי יודעת" ו- "אני אוהב עכשיו את הג'ינס הזה!!!".

תשפטו בעצמכם: