בידור

(צילום מתוך: YouTube)

מיילי סיירוס מנחה תכנית אירוח, ואנחנו מתים על זה

הכי הלם דג'נרס!

 ראש אחד   |   29/09/2016  |    |    | 

 

 

אי פעם תהיתם לעצמכם מה קורה כשמנחי תכניות אירוח חולים ולא יכולה להגיע לתכנית? הם עובדים קשה ערב-ערב, לכן הגיוני שמתישהו לא יוכלו להגיע לעבודה. זה מה שקרה אמש בתכנית האירוח של יקירת המערכת אלן דג'נרס. האמת שלא הצלחנו לדמיין את התכנית בלעדיה, ואנחנו בטוחים שקהל המעריצים שקנה כרטיסים מראש התבאס מאוד למשמע החדשות הרעות, אבל אל דאגה, הבשורות הרעות התחלפו במהרה בחדשות מעודדות במיוחד.

 

 

כיאה לאלן ולהפתעות שהיא שולפת מהשרוול (אפילו כשהיא חולה) היא בחרה במנחה מחליפה שהקהל שמח במיוחד לראות. ואנחנו מדברים כמובן על מיילי סיירוס! מיילי, אנחנו שמחים לראות אותך כובשת מחדש את המסך הקטן! גם בתור מנטורית ב"דה וויס", גם כממלאת מקומה של אלן - ותגידי, יש מצב לאיזה קאמבק של "האנה מונטנה"? כן? לא? דברי איתנו?

 

 

מיילי יצאה מאחורי הקלעים אל הקהל ואמרה: "ערב טוב, אני אלן דג'נרס!". הקהל שאג בצחוק, כמובן, והיא המשיכה: "נו, טוב, אני מיילי סיירוס. אלן תהיה בסדר, אבל כרגע היא לא מרגישה טוב, אני מודה לה שהיא בחרה בי להנחות את התכנית! תראו, אני אפילו לבושה כמוה, מריחה כמוה ואפילו נישקתי בחורה לפני שהגעתי לכאן!" אין ספק שמיילי הביאה הרבה מההומור הייחודי לה לתכנית.

 

 

צפו בקטעים מתוך התכנית:

 

 

 

 

 

לאחר שידור התכנית העלתה אלן לעמוד האינסטגרם שלה התנצלות על היעדרותה והודתה למיילי, ממלאת המקום הנהדרת, על עבודתה. 

 

 

 

 

מיילי, עשית עבודה מהממת, ואלן, אנחנו מוסרים לך החלמה מהירה. מקווים לראות את שתיכן יחד בקרוב על ספת האירוח של אלן, מה אתן אומרות?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)