סטייליש

#אאוץ'! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מיילי סיירוס בריב ענק ומתוקשר עם דולצ'ה וגבאנה

לא הבנו, מיילי לא מנסה לנקות את תדמית הילדה הרעה שלה?

 נועם גורביץ'   |   20/06/2017  |    |    | 

לפני מספר ימים נערכה תצוגת הגברים של "דולצ'ה וגבאנה" לקולקציית האביב בסימן "דור העתיד" כשעל המסלול צעדו דוגמנים ודוגמניות שכולם בני משפחה של מפורסמים שונים. בין הדוגמנים צעד אחיה הקטן של מיילי סיירוס, ברייסון. בתום התצוגה, מיילי פרסמה פוסט בעמוד האינסטגרם שלה עם תמונה של אחיה לצד כיתוב מפרגן ומרגש במיוחד, אך בסוף הפוסט כתבה מסר למעצבים דולצ'ה וגבאנה: "אני ממש לא מסכימה עם הפוליטיקה שלכם... אבל אני תומכת במאמץ החברה לחגוג אמנים צעירים ולתת להם פלטפורמה שכולם יראו אותם".

Congrats @braisonccyrus on walking in your 1st runway show.... It's never been my little brothers dream to be a model as HE is one of the most talented musicians my ears have ever been given the gift of hearing.... BUT it is a Cyrus family trait to try everything once (within reason HA) and to embrace opportunities that encourage you to step out of your comfort zone! We believe in trying something new everyday! I love you Prince Suga Bear and seriously congratulations on your experience! I am so proud of you always.... From Nashville to Italy! 👑❤️👑❤️👑❤️ PS D&G, I STRONGLY disagree with your politics.... but I do support your company's effort to celebrate young artists & give them the platform to shine their light for all to see!

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

מיילי לא ציינה מה בדיוק הכוונה ב"פוליטיקה", אך לפי התגובות נראה שהיא מתייחסת לעובדה שבית האופנה מלביש באופן קבוע את מלניה טראמפ, הגברת הראשונה של ארה"ב. מותגי אופנה רבים מתנגדים להלביש את הגברת הראשונה בגלל חוסר הסכמה עם הדעות הפוליטיות שלה בכלל ועם המפלגה הרפובליקנית שאותה דונאלד טראמפ, נשיא ארה"ב, מייצג. כבר תקופה ארוכה שהמותג מחזיר אש נגד כל ההייטרים שלא אוהבים את התמיכה שלהם במלניה. סטפנו גבאנה (המעצב הראשי) לא היסס להגיב ישירות לפוסט של סיירוס - "בורה!!!" וזה ממש לא נגמר בתגובה הזו. בפוסט נוסף שהיא פרסמה על אחיה הוא כתב "בגלל התגובה הטיפשית שלך, לעולם לא נעבוד איתו שוב". המומים? חכו, סטפנו ממש לא עוצר לרגע והוא שיתף את הפוסט שלה באינסטגרם הפרטי שלו תחת הכיתוב "אנחנו איטלקים, אנחנו לא מתעניינים בפוליטיקה ובטח שלא בפוליטיקה אמריקאית. אנחנו מייצרים שמלות, ולהתייחס לפוליטיקה בפוסט זו פשוט בורות. אנחנו לא צריכים את הפוסטים והתגובות שלך אז בפעם הבאה בבקשה תתעלמי מאיתנו".

עד כה נעצר הסכסוך בין סטפנו למיילי, אך זה היה רצף התגובות שלנו לריב המתוקשר:

via GIPHY

via GIPHY

via GIPHY

אנחנו יכולים להמשיך עם זה לנצח, אז נסיים כאן.