סלבס

(צילום: Gifs.com)

מיהו חבר וואן די שלא פירגן לנייל הורן על הסינגל החדש?

קריירת הסולו הראשונה מאז זאין יצאה לדרך!

 ראש אחד   |   02/10/2016  |    |    | 

 

 

אתם יודעים כמה מרגש אותנו לגלות שחברי להקת וואן דיירקשן באמת לוקחים את ההפסקה המדוברת בכדי לפתח את עצמם. רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם איך הארי סטיילס כבש שלושה שערים במגזין Another Man, וכידוע, הוא נמצא בעיצומים של צילומים לסרט "דנקרק". אבל מה עם שאר חברי הלהקה? חיכינו בסבלנות, ועכשיו, סוף סוף אנחנו זוכים למתנה הכי יפה שיכולנו לקבל לחג.

 

נייל הורן שיחרר ביום שישי את סינגל הבכורה שלו שנקרא This Town, שמבוצע בגרסה אקוסטית - רק הוא והגיטרה, והתוצאה? שיר מרגש, יפהפה וצנוע שכבש את ליבנו. אה, סליחה, אתם עדיין כאן? אנחנו פשוט הלכנו להאזין לשיר בריפיט. #מאוהבים

 

האזינו לסינגל החדש:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hNBlfyYHu80

 

ומה חברי הלהקה הנאמנים חושבים על השיר? או, זו שאלה מצוינת. חברי הלהקה צייצו בטוויטר את תמיכתם הנלהבת בנייל, ואיך אפשר שלא? השיר מהמם. נכון, אמנם החברים בחרו לקחת את התקופה האחרונה בכדי להתמקד בעצמם, אבל תמיכתם זה בזה אמורה להיות הכי טבעית שיש, לא? שימו לב שחבר להקה (לשעבר) בלט בחסרונו במבול הפרגון בטוויטר.

 

 

 

 

 

 

 

 

זאין? הלו? איפה אתה! חבר שלך, נייל, הוציא סינגל בכורה מרגש ויפהפה, אנחנו מצפים שתתמוך בו ותביע את הערכתך לדרך החדשה שבחר. האם מדובר בטעות תמימה וזאין כבר מזמן הרים צלצול לנייל על מנת לברך אותו? האם השניים נמצאים בעיצומו של ריב רציני שלא ידענו עליו? ימים יגידו.

 

אנחנו מודים, העניין בין השניים גורם לנו לאי שקט, אבל למזלנו, יש לנו שיר חדש ומרגיע לשמוע שוב ושוב. עד שנירגע, או עד שזאין יחליט להביע את דעתו בעניין. בלי לחץ.

 

 

מה חשבתם על השיר החדש?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)