סלבס

הגיע הזמן להוציא את הגרביים המשוגעים מהארון! (צילום shutterstock)

מחקרים מצאו: מה הגרביים שלכם מלמדים על האישיות שלכם?

אנחנו מאד מרוצים מתוצאות המחקרים!

 ראש אחד   |   23/02/2016  |    |    | 

 

האם אתם מהאנשים שנוהגים לגרוב גרביים שחורים בכל יום, מאלה שתופסים את זוג הגרביים הראשון שהם רואים, או דווקא אלה שמתים על גרביים צבעוניים, משוגעים וכיפיים? אם אתם נמנים עם האחרונים, יש לנו חדשות מאד טובות בשבילכם.

 

 

מחקר שנערך באוניברסיטת הארוורד מצא כי אנשים שאינם הולכים בתלם הם לרוב אנשים מצליחים יותר וממעמד גבוה יותר. ומחקר אחר הנערך באוניברסיטת נורת'ווסטרן קבע שמה שהאדם בוחר ללבוש לרוב ישפיע על דרך המחשבה שלו. אז כן, בגדים מסוימים יכולים להעניק לאדם ביטחון לבצע דברים שייתכן שלא היה לו האומץ לעשותם לולא לבש אותם. 

 

 

אז מה הקשר בין שני המחקרים האלה לגרביים שלכם? אז ככה, לאחרונה התפרסם מאמר במגזין Elite Daily והכריז כי אנשים שגורבים גרביים צבעוניים הם לרוב יותר חכמים, מצליחים, מעניינים ועצמאיים. בנוסף, מאמר במגזין ה-New York Times הגדיל והכריז כי גרביים צבעוניים הם "לחיצת היד הסודית" של אנשי ההיי-טק בעמק הסיליקון, כלומר - גריבת גרביים כאלה מוכיחה לכולם שהגורב אותם מבין עניין. 

 

 

בקיצור, ההמלצה של כל המחקרים האלה היא חד משמעית, לכו לגרוב גרביים צבעוניים! זה ישפיע על המעשים שלכם, יעלה לכם את הביטחון העצמי, יגרום לכם לשבור מוסכמות והכי חשוב, יעשה לכם נעים בלב. אז למה אתם מחכים, לכו לגרוב את הגרביים הכי כיפיים שיש לכם במגירה! 

 

 

[playbuzz-item url="//www.playbuzz.com/rosh1j10/2-22-2016-3-37-39-pm"]

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)